Zadaj pytanie...
  • Kategorie
  • Parametry
  • Masażery i elektrostymulatory

Masażery

Masaż pomaga rozszerzyć pory i naczynia krwionośne, równocześnie wspomagając przy tym metabolizm i mikrokrążenie. Dobry masaż potrafi dotrzeć nie tylko do powierzchni skóry ale również do najgłębszych jej warstw. Masażer do ciała może być w tym nam bardzo pomocy. Masażery są dobrymi pomocnikami z walką ze zbędnymi kilogramami oraz przy dobrym dostosowaniu mogą wymodelować ładną sylwetkę, odprężyć po codziennym męczącym dniu w pracy czy ukoić ból.

Efekty po używaniu masażera?

Jakie efekty można uzyskać przy używaniu masażera co ciała? Jest to na pewno gładsza cera co doceni każda osoba dbająca o swój wygląd. Drugim ważnym efektem jest lepsze ukrwienie skóry i poprawienie krążenia krwi ciała. Masażery do ciała wyjątkowo dobrze działają przy wmasowywaniu do skóry kremów, trzeba tylko używać te urządzenia prawidłowo i regularnie. Nie wystarczy użyć go tylko raz czy dwa ponieważ nie będziemy widzieć żadnych efektów. Są różne rodzaje masażerów od drewnianych do stóp, nóg, ramion czy pośladków aż po masażery które wyglądają jak słuchawki prysznicowe do masowania całego ciała.

Jakie są rodzaje masażerów?

Niektóre modele masażerów są zaprojektowane, tak aby przypominały palce człowieka wykonującego masaż. Istnieją i inne rodzaje jak np. pasy masujące. Te wibrujące pasy są przeznaczone dla osób, które chcą pozbyć się większego brzuszka. Pas zakłada się w okolicy talii, posiada on kilka stopni masażu od łagodnego do intensywnego. Można go ustawić tak, aby regulował nasze tempo. Następnie masażery ręczne przypominające wałek z cienkimi i krótkimi igiełkami za pomocą których wykonujemy masaż. Kolejną grupą są masażery głowy wyglądające jak miotła do ciasta. Ten rodzaj masażera posiada stalowe druciki zakończone końcówkami. Służą do redukcji bólu głowy oraz łagodzą napięcie mięśni.