• Kategorie
  • Parametry
  • Maszyny siłowe i suwnice

Maszyny siłowe i suwnice

Maszyny do ćwiczeń to profesjonalne urządzenia, których nie mogłoby zabraknąć w żadnej siłowni albo domu. Maszyny są przeznaczone do wzmacniania różnych partii ciała jako np. mięśnie bicepsa, tricepsa, brzucha, nóg itp. Ćwiczenia na tym produkcie nie obciążają stawów, dzięki czemu sprawdzą się np.w okresie rekonwalescencji lub normalnego intensywnego treningu.

Maszyna siłowa to dobra inwestycja!

Maszyny dzięki swoim uniwersalnym cechom i możliwościami regulacji mogą być wykorzystane przez osoby z różnymi rozmiarami i gabarytami. Kolejną cechą jest konstrukcja, która u naszych produktów jest na wysokim poziomie, co jest istotne nie tylko dla bezpieczeństwa. Małym minusem może być ich częsta i intensywna, eksploatacja bez której żadna lepsza maszyna się nie obejdzie.

Suwnica nie tylko na nogi

W naszej ofercie każdy może znaleźć suwnice różnych typów. Najbardziej znana jest suwnica przeznaczona do kompleksowego wzmacniania dolnych partii ciała. Oprócz tego posiadamy i wielofunkcyjne suwnice, które można by było oznaczyć przy swojej uniwersalności jako atlasy. Te urządzenia sprawiają, że trenować może naprawdę każdy.