• Kategorie
 • ROWER ELIPTYCZNY CROSSFLY BT /HAMMER

Symbol: 4130
Brak towaru
2599.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty HAMMER !
EAN 4005251413001
Zostaw telefon

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Rower eliptyczny od Hammer

Hammer to doświadczona firma obecna na rynku fitness od wielu, wielu lat. Specjalizują się w produkcji sprzętu fitness, a ich produkty są wybierane przez ludzi na całym świecie. Rower eliptyczny Crossfly BT z systemem napędu na pas rowkowany jest rozwiniętym technologicznie urządzeniem do treningu cardio. Pozwala na wykonanie treningu zależnie od chęci użytkownika. Interwałowy wysiłek, a może spokojna, jednostajna aktywność? Ty rządzisz. Rower eliptyczny Crossly BT Hammer już na pierwszy rzut oka przykuwa wzrok swoim estetycznym wykonaniem. Stonowana kolorystyka i ergonomiczna konstrukcja z pewnością większości przypadnie do gustu oraz nada sportowego charakteru każdemu pomieszczeniu, w którym go umieścisz.

Rower eliptyczny Crossly BT jak na swoją cenę jest bardzo rozwinięty technologicznie i ma w swoim repertuarze wiele funkcji. 18 programów treningowych, w tym 4 dla początkujących, 4 dla zaawansowanych i 4 dla portowców. Dodatkowo mamy 18 programów fitness. Każdy znajdzie dla siebie optymalny program treningowy. Możesz dostosowywać lub wybierać profile treningowe w zależności od Twojego wytrenowania a tym samym stale poprawiać swoje osiągi. Z każdym tygodniem Twoje możliwości będą rosły, a Ty z radością będziesz odkrywać kolejne opcje w Crossly BT.  W tym modelu masz całkowitą kontrolę  nad wszystkimi funkcjami komputera. Prosta obsługa i menu z podświetlanym przyciskiem obrotowym „Push and Turn" oraz 4 przyciskami szybkiego wyboru do stałej nawigacji. Idealnie zaprojektowany i czytelny wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem pokazuje wszystkie ważne dane treningowe. Wyświetlane są następujące wartości treningowe: dystans, czas, kalorie, puls, wat, częstotliwość pedałowania i prędkość.Połączenie z urządzeniem mobilnym jest łatwe do ustawienia. Dzięki zintegrowanemu interfejsowi Bluetooth błyskawicznie podłączysz swój smartfon lub tablet i możesz korzystać podczas treningu z aplikacji fitness, takich jak BitGym, iConsole i Kinomap. Zintegrowany uchwyt idealnie dopasuje się do Twojego tabletu lub smartfonu. Dane treningowe mogą zapisywać czterej członkowie rodziny. Funkcja recovery zaimplementowana w urządzeniu pozwoli na wykonanie testu sprawności.  Otrzymasz ocenę od 1 do 6 i w każdym momencie będziesz mógł powtórzyć test. To świetny sposób na mierzenie efektów treningu. Wykonuj test raz w tygodniu i kontroluj swój postęp  

 

imageimageimage

 

 

Mocny i stabilny rower eliptyczny

Decydując się na rower eliptyczny, ważnym aspektem jest jego stabilność, wytrzymałość, a także gwarancja bezpieczeństwa dla użytkownika. Model Crossfly BT Hammer został wykonany z najwyższej jakości materiałów na rynku, łożyska są starannie dopracowane, układ hamulcowy wspomagany magnesem trwałym, a maksymalna nośność wynosi aż 130 kg. 16-stopniowy zakres obciążenia w połączeniu z komputerową jego zmianą jest bardzo wygodnym i wystarczającym rozwiązaniem dla każdego. Rower eliptyczny z łatwością podoła nawet wysokim wymaganiom treningowym i do tego jest stabilny. Crossfly BT działa cichutko dzięki napędowi paskowemu, więc późny trening cardio po pracy i przed telewizorem możemy wykonać bez martwienia się o wydzielanie nadmiernego hałasu. Miękkie uczucie ruchu gwarantuje przyjemny trening za każdym razem. Wszystkie szczegółowe dane techniczne znajdziesz poniżej.

imageimageimage

 

 

Trening na rowerze eliptycznym zapewnia:

 • Szybkie i ukierunkowane wyniki treningowe
 • Trening cardio pomagający skutecznie spalać tkankę tłuszczową
 • Lepszą kondycję i sprawność fizyczną
 • Zwiększenie sił witalnych dzięki wydzielanym endorfinom podczas aktywności fizycznej

 

Funkcje komputera:

 • Zakres regulacji mocy: 10-350 Watt
 • Rodzaj wyświetlacza: LCD Blueblacklight
 • Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, Prędkość, RPM, Ilość spalonych kalorii
 • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
 • Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe
 • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
 • Programy treningowe: 18
 • Programy fitness: 18
 • Programy sterowane tętnem: 4
 • Uchwyt na tablet lub telefon i port do ładowania USB do rozrywki multimedialnej podczas treningu
 • Zintegrowany odbiornik impulsów dla pasa telemetrycznego (opcjonalnie)
 • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna

 

Dane techniczne:

 • Rolki transportowe
 • Wysokiej jakości łożyska
 • Długość kroku: 32 cm
 • Wysokość skoku/podnoszenia: 30 cm
 • Odstęp pomiędzy pedałami: 18 cm
 • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
 • Ustawianie oporu: komputerowe
 • System napędu: pas rowkowany
 • Waga koła zamachowego: 18 kg
 • Zasilanie: 230 V, 50 Hz
 • Max. waga użytkownika: 130 kg
 • Waga roweru eliptycznego: 42 kg
 • Wymiary: 130 x 62 x 164 cm ( dł. x szer. x wys. )
 • Kolor: czarny

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: brak

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: brak

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane.

Maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Dostawa

jest realizowana w dwóch wariantach:

 • Firmą kurierską FEDEX.
 • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki. 

Zwroty

zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

 • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru. 
 • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Firma Hammer już od ponad stu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego. Wszystko zaczęło się od produkcji drewnianych rakiet tenisowych oraz nart. Po II wojnie światowej, pod nazwą „Erbacher“, staliśmy się wiodącym producentem nart, a naszą zasługą było wprowadzenie znaczących innowacji: nasza firma stworzyła pierwsze na świecie narty z tworzywa sztucznego, opracowała i wyprodukowała jako druga firma na świecie - po Howard Head – narty metalowe. W roku 1960 Squaw Valley (USA), Heidi Biebl zdobyła olimpijskie złoto na nartach Erbacher Grand Prix.

W roku 1982 Hammer Sport przejął generalną dystrybucję na terenie Niemiec piłek do siatkówki znanej na całym świecie firmy Mikasa (dostawca dla Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Europy). W roku 1984 firma stworzyła joint venture z największym na świecie producentem sprzętu fitness, o ówczesnej nazwie „DP“. Po zakończeniu tej współpracy, HAMMER SPORT opracował i wprowadził na rynek program domowego sprzętu fitness pod marką HAMMER. Dziś HAMMER SPORT AG to jeden z wiodących dostawców domowego sprzętu fitness na rynku niemieckim. W roku 1996, gamę naszych produktów poszerzyliśmy o sprzęt do boksu i sztuk walki. Stały wzrost sprzedaży i znaczenia firmy na rynku odzwierciedla przekształcenie jej w 1999 w spółkę akcyjną połączone ze zwiększeniem kapitału.  W roku 2005, wprowadziliśmy na rynek naszą najwyższej jakości markę FINNLO. Obecnie to właśnie FINNLO uważane jest za najbardziej innowacyjną markę w Europie. Sukces FINNLO to rezultat konsekwentnej polityki jakości i wyglądu na najwyższym poziomie.

 

image

 

Hammer Sport rozpowszechnia swoje produkty dzięki współpracy z wieloma podmiotami takimi jak firmy oferujące sprzedaż wysyłkową, sklepy, stowarzyszenia zakupowe, sklepy sportowe, specjaliści w zakresie sportu, kolarstwa, a także sklepy oferujące produkty rehabilitacyjne, dzięki którym możemy oferować produkty ze wszystkich grup (Fitness, Mikasa, Sprz