• Kategorie
  • Parametry
  • Platformy wibracyjne

PLATFORMA WIBRACYJNA VIBROGYM ALEX /INSPORTLINE
PLATFORMA WIBRACYJNA VIBROGYM ALEX /INSPORTLINE
Produkt niedostępny
PLATFORMA WIBRACYJNA APARAT 9772 /ENERGETIC BODY
PLATFORMA WIBRACYJNA APARAT 9772 /ENERGETIC BODY
Produkt niedostępny

Platformy wibracyjne

Co trzeba wiedzieć o platformie wibracyjnej? Każdy kto myśli z ćwiczeniach poważnie ma do wyboru mnóstwo urządzeń i do tej szerokiej grupy sprzętu należy platforma wibracyjna. Jaką platformę wybrać? Istnieje dużo rodzajów platform więc nie jest łatwe powiedzieć, który produkt jest najlepszy.

Jaki rodzaj platformy jest najlepszy?

Aktualne można w naszym sklepie podzielić platformy wibracyjne m.in. z uwagi na sposób odchylenia. W tym wypadku mówi się o platformach linowych czy osiowych. Platforma linowa działa podobnie jak huśtawka, więc rusza się w górę albo w dół. W przeciwieństwie do tego platforma osiowa rusza się w lewo i w prawo. Idealna platforma miałaby  być wybierana również na podstawie ćwiczeń, które dana  osoba będzie wykonywać. Platformy można używać do różnych ćwiczeń, które wspomagają odchudzanie albo do tak potrzebnego i brakującego relaksu. Te maszyny można używać również do wyjątkowo efektywnego masażu.

Dlaczego platformę wibracyjną?

Normalny trening siłowy wykorzystuje mniej więcej połowę wszystkich mięśni. Trening z platformą wibracyjną podczas drgania potrafi pobudzić prawie wszystkie mięśnie. Dzięki temu wystarczy parę minut intensywnych  ćwiczeń żeby  osiągnąć ten sam wynik jak przy godzinnym treningu na siłowni. Dużą zaletą tego jest że nie trzeba wykładać tyle energie. Doceni to każdy kto nie ma czas spędzać na siłowni czy w domu kilka godzin tygodniowo na ćwiczeniu, czy te osoby, które po całym dniu pracy nie mają tyle siły na długotrwały trening.