Zadaj pytanie...
  • Kategorie
  • Parametry
  • Platformy wibracyjne

Platformy wibracyjne

Co trzeba wiedzieć o platformie wibracyjnej? Ćwiczenia wykonywane na tego typu urządzeniach do treningu pozwalają na zaangażowanie wielu grup mięśniowych praktycznie bez wysiłku. Wystarczy odpowiednio ustawić się na platformie, aby ta swoimi drganiami „uruchomiła” nasze ciało do ruchu. Platforma wibracyjna z reguły ma wiele programów i poziomów prędkości do wyboru, a więc trening nie jest tak nudny, jak może się to wydawać z pierwszego punktu widzenia. Platformy wibracyjne zostały skonstruowane w przemyślany sposób i zapewniają swoim użytkownikom to, na czym im najbardziej zależy. Na efektach bez większego wysiłku. Jeśli jesteś typem osoby, która pragnie wymodelować swoje ciało, ale nie należy do fanów tradycyjnego treningu – spróbuj tego!

Platforma wibracyjna to inne spojrzenie na trening  

Praca nad własnym ciałem nie dla każdego należy do przyjemnych czynności, a producenci platform wibracyjnych wychodzą naprzeciw takim osobom. Poza dostarczeniem urządzenia, które pozwoli na wykonanie efektywnego treningu nastawionego na redukcję tkanki tłuszczowej, do wielu modeli jest dołączany bogaty zestaw modyfikujący doznania treningowe oraz relaks po nim. Chodzi tutaj głównie o taśmy oporowe, pilot, czy w niektórych przypadkach maty masujące, a nawet maty tłumiące.

Jak to działa?

Trening na platformie wibracyjnej opiera się na odpowiednim rozstawieniu stóp. Większość z platform ma 3 rodzaje treningu; chód, jogging i sprint. Zależnie od szerokości rozstawienia stóp, zmieni się rodzaj treningu. Ruchy odbywają się na kilku płaszczyznach (liniowo, pionowo, osiowo) – wszystko zależy od zaawansowania poszczególnego modelu. Platformy wibracyjne to rozwiązanie niemalże idealne dla wielu osób, dla których zwykły trening jest męczarnią, a chcą dbać o zdrowie i ciało. Sklep Sportowy ss24 oferuje Wam, drodzy klienci, szeroki wybór tego typu urządzeń na każdą kieszeń. Wybierz swój model już dziś i zacznij efektywny trening bez zadyszki!


PLATFORMA WIBRACYJNA SVP04 /LOOP
PLATFORMA WIBRACYJNA SVP04 /LOOP
Produkt niedostępny
PLATFORMA WIBRACYJNA SVP07 /LOOP
PLATFORMA WIBRACYJNA SVP07 /LOOP
Produkt niedostępny
PLATFORMA WIBRACYJNA SVP01 /LOOP
PLATFORMA WIBRACYJNA SVP01 /LOOP
Produkt niedostępny
PLATFORMA WIBRACYJNA SVP01 /LOOP
PLATFORMA WIBRACYJNA SVP01 /LOOP
Produkt niedostępny