• Kategorie
  • ROWER ELIPTYCZNY H1742 /HMS

Symbol: 17-12-015
Brak towaru
4350.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty HMS !
EAN 5907695518399
Zostaw telefon

image

Podłącz do zasilania lub napędzaj siłą własnych mięśni

Rower eliptyczny H1742 to urządzenie od firmy HMS gwarantujące unikalne doznania treningowe. Wielką innowacją w funkcjonowaniu produktu jest możliwość korzystania z urządzenia bez potrzeby podłączania go do zewnętrznej energii. Wbudowany generator energii pozwala każdemu użytkownikowi na generowanie mocy siłą własnych nóg! Nie musisz podłączać urządzenia, chcąc zrobić solidny trening.  Twoje mięśnie wyznaczają tempo treningu. Jest to oczywiście dodatek i pewnego rodzaju urozmaicenie. Lepiej jest korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które ma do zaoferowania Rower eliptyczny H1742 HMS. Zwany również jako rower eliptyczny funkcjonuje magnetycznie, ma również magnetyczny system hamowania – niezwykle cichy i skutecznie zmieniający obciążenie system. Silnik po prostu przesuwa ramię z magnesami od koła zamachowego i reguluje obciążenie wedle Twojego uznania. Wydajesz polecenia w mgnieniu oka.

Marka HMS PREMIUM słynie z rewolucyjnych produktów, tym razem postarała się o urozmaicenie zwykłego rowera eliptycznego. Zaimplementowane automatyczne 32 stopnie regulacji oporu w połączeniu z 5-poziomową regulacją wysokości kroku pozwala na przyjemny trening w komfortowych warunkach. Tutaj nie musisz przejmować się tym, że rower eliptyczny ma własną konfigurację, której nie można zmienić. Kupując model H1742 to Ty tutaj rządzisz i dopasowujesz wszystko pod siebie. Antypoślizgowe stopki sprawią, że ćwiczenia na rowerze eliptycznym będą stabilne i nie narazisz się na kontuzję w wyniku poślizgnięcia. Duży komputer oddany w ręce użytkownika zawiera wiele funkcji wspomagających trening oraz monitorujących dane. Liczba programów pozwoli każdemu, nawet najbardziej zapalonemu sportowcowi znaleźć coś dla siebie. Liczba zaprogramowanych opcji treningowych wynosi 12, a w połączeniu z trybem manualnym, który zapewnia dowolną możliwość ustawienia parametrów treningowych, każdy otrzymuje pełnoprawnego kompana do treningu cardio oraz zaangażowania górnych i dolnych partii mięśniowych.

 

ORBITREK MAGNETYCZNY H1742 /HMS_0ORBITREK MAGNETYCZNY H1742 /HMS_1

 

Sprawdź swoje ciało i organizm z treneżerem eliptycznym H1742

W dzisiejszych czasach wiele urządzeń fitness jest naszpikowane nowinkami technologicznymi usprawniającymi trening i poprawiającymi komfort ćwiczącego. Jest to jak najbardziej poprawne zjawisko, które przyczynia się do zaangażowania coraz większej ilości osób do aktywności fizycznej. Każdy sposób jest dobry, bo systematyczne uprawianie sportu jest kluczowym elementem w zachowaniu zdrowego ciała i ducha. Rower eliptyczny H1742 HMS Premium to projekt inżynierów specjalizujących się w tego typu urządzeniach. Wynikiem tego powstał produkt, który rozumie potrzeby nowoczesnego klienta i ma w sobie wiele „błyskotek”. Wszelkie potrzebne wejścia oraz uchwyty to oczywiste funkcje, które muszą znaleźć się w każdym rowerze eliptycznym chcącym liczyć się na rynku. Niemniej jednak, wyświetlanie obrotów na minutę,  tryb body fat kalkulujący aktualne obtłuszczenie ciała ćwiczącego, czy tryb recovery, który na przestrzeni treningów podnosi wydolność organizmu, to dodatki podnoszące wartość roweru eliptycznego H1742, który śmiało może być traktowany jako rower eliptyczny.

 

ORBITREK MAGNETYCZNY H1742 /HMS_3ORBITREK MAGNETYCZNY H1742 /HMS_4

Stabilny rower eliptyczny

Według powszechnego zdania światka fitness urządzenie typu rower eliptyczny musi być wielki i ciężki. No bo jak inaczej będziemy w stanie stworzyć solidny, stabilny sprzęt z wieloma możliwościami? Jest w tym wiele prawdy.