• Kategorie
  • STOJAK NA AKCESORIA DO ĆWICZEŃ CT8240 /TUFF STUFF

Symbol: CT8240
Brak towaru
5999.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Zostaw telefon

Opis:

Seria CT8 Fitness Training System marki TuffStuff to rewolucja na rynku treningu funkcjonalnego a CT8000B oraz CT8100E są podstawowymi elementami sprzętu z serii CT8 System, które umożliwiają wykonywanie niezliczonej ilości ćwiczeń siłowych, fitness i ogólnorozwojowych.

Dzięki modułowej konstrukcji sprzętów CT8 System, każdy użytkownik może indywidualnie zaprojektować swój plac ćwiczeń, poprzez dodanie modułów takich jak np.: stacja odbić piłką lekarską, stacja do rozciągania i ćwiczeń na platformie/stepie, stacja ćwiczeń z liną, stacja do boksowania czy stacja do ćwiczeń ze sztangą.

Co zrobić aby rozpocząć przygodę z treningiem funkcjonalnym?

Pierwszym krokiem jest wybór wielofunkcyjnej konstrukcji CT8000B lub CT8100E. Następnie wymagane jest dołączenie minimum 2 modułów z serii 8200 (maksymalnie 4 modułów dla CT8100E). Na zakończenie wybieramy akcesoria z serii 8300 i gotowe! Rozpoczynamy trening funkcjonalny!

 

Parametry techniczne:

  • 6 wytrzymałych półek na obciążenia typu KettleBell, hantle, piłki lekarskie

 

Gwarancja:

  • 10 lat - rama oraz spawy
  • 1 rok - rolki oraz tablica z kołkami
  • 6 miesięcy - wykończenie, plastikowe nakładki, paski nylonowe, kółka, elementy konstrukcyjne
  • Elementy podlegające okresowemu zużyciu nie podlegają gwarancji

 

O serii CT8 Fitness Training System

Seria CT8 Fitness Training System marki TuffStuff to rewolucja na rynku treningu funkcjonalnego. Sprzęt wyprodukowany w USA z materiałów używanych do produkcji najwyższej jakości profesjonalnego sprzętu siłowego do użytku komercyjnego.

Seria CT8 to modułowy sprzęt, który można dowolnie modyfikować i dostosowywać do własnych potrzeb i wymagań. Trening funkcjonalny jest dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych, kondycyjnych czy umiejętnościowych.

Modułowa konstrukcja sprzętu z serii CT8 daje trenerom personalnym, instruktorom sportu oraz właścicielom siłowni ogromne pole do popisu w zakresie budowania niestandardowych stacji do ćwiczeń, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Treningi funkcjonalne ze sprzętem TuffStuff to ogromna różnorodność ćwiczeń oraz zdecydowana poprawa kondycji, siły, wydolności, wytrzymałości i szybkości a dodatkowo duża satysfakcja z szybko osiągniętych efektów treningów. Dzięki CT8 specjaliści i trenerzy fitness mogą układać niezliczoną ilość planów treningowych dla osób indywidualnych i grup, treningów na świeżym powietrzu typu Boot Camp i w zamkniętych pomieszczeniach oraz wszelkich zajęć ogólnorozwojowych.

Seria sprzętów CT8 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich właścicieli klubów fitness i siłowni, którzy chcą  zaoszczędzić koszty i najefektywniej wykorzystać dostępną powierzchnię na sprzęt do ćwiczeń, przy jednoczesnej maksymalizacji możliwości i rozwiązań treningowych dla uzyskania zaskakujących zysków i rentowności.

Dostawa jest realizowana w dwóch wariantach:

  • Firmą kurierską FEDEX.
  • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki. 

 

Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

  • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru. 
  • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie