Zadaj pytanie...
  • Kategorie
  • Parametry
  • Stepy

Stepy

Step jest to sprzęt do ćwiczeń z którym można się spotykać w klubach fitness jak i w siłowniach. Step to podłużny stopień w formie funkcjonalnej i bezpiecznej platformy przeznaczony do ulepszenia kondycji. Konstrukcja stopnia jest bardzo wytrzymała i pozwoli na rytmiczne wchodzenie i schodzenie. Ćwiczenia na stepie jest najlepiej wykonywać przy muzyce. Ta forma sportu potrafi idealne wymodelować mięśnie nóg, pośladków i pomaga pozbawić się zbędnych kilogramów.

Czym charakteryzuje się dobry step fitness?

Step jest to bezpieczny przyrząd do ćwiczeń, który działa na podstawie podnoszenia i obniżenia za pomocą płyt służących do regulacji wysokości stepu. Ćwiczenia na stepie są podobne do ćwiczenia aerobiku, który jest tak samo popularny u kobiet jak i u mężczyzn. Stopnie stepów są wykonane z lekkich sztucznych materiałów, więc przy zakupie obowiązkowo należy sprawdzić czy sprzęt został wyprodukowany z naprawdę wytrzymałego materiału. Step posiada powierzchnię, która nie ślizga się, co zapewnia że nie dojdzie do przesunięcia.

Co to jest regulowany step do ćwiczeń?

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje stepów. Pierwszą grupą są stepy przeznaczone do ćwiczeń fitness i aerobiku. Ten sprzęt pozwoli skutecznie uzyskać szczupłą sylwetkę i do tego wykształtować np. uda, biodra, pośladki. Potrafi poprawić kondycję ruchową. Ten typ oprócz stabilnego zabezpieczenia podestu posiada i gumowe stopki, które zapobiegają przesuwaniu się stepu. Drugą grupą są stepy do ćwiczeń. Chodzi o wielofunkcyjne urządzenia umożliwiające kompleksowy trening całego ciała. Wzmacniają i modelują wszystkie partie ciała. Przy odpowiedniej intensywności treningu, sprzęt daje możliwość pracy nad wydolnością organizmu.


SCHODY TRENINGOWE ST01 /HMS
SCHODY TRENINGOWE ST01 /HMS
Produkt niedostępny
SCHODY CLIMBER 9000 /BH FITNESS
Produkt niedostępny