• Kategorie
  • Parametry
  • Stojaki na obciążenia

STOJAK NA AKCESORIA FITNESS /INSPORTLINE
Produkt niedostępny
STOJAK WIELOPOZIOMOWY PW200 /INSPORTLINE
STOJAK WIELOPOZIOMOWY PW200 /INSPORTLINE
Produkt niedostępny
STOJAK NA HANTLE /INSPORTLINE
Produkt niedostępny
STOJAK POWER RACK SILVER /YORK FITNESS
Produkt niedostępny
STOJAK SELF STANDING HALF RACK SILVER /YORK FITNESS
Produkt niedostępny
STOJAK NA GRYFY /ARSENAL
Produkt niedostępny
STOJAK NA HANTLE 10 PAR /ARSENAL
Produkt niedostępny
WÓZEK NA OBCIĄŻENIA /ARSENAL
Produkt niedostępny
STOJAK NA HANTLE IF-DB3 /IMPULSE
Produkt niedostępny

Stojaki

Porozrzucane i nie posprzątane narzędzia do ćwiczeń są czymś, co nie tylko nie ładnie wygląda, ale głównie stwarza chaos w przestrzeni gdzie człowiek spędza czas czy trenuje. Może być to niebezpieczne podczas ćwiczenia, ponieważ może dojść do kontuzji. Nie tylko z tego powodu jest dobrze mieć stojaki pod różne rodzaje obciążeń, pod sztangę lub gryfy. W naszej ofercie posiadamy również stojaki treningowe, które można używać do ćwiczeń z maksymalną swobodą ruchu.

Stojak na obciążenie dla bezpieczeństwa

Wolno leżące gryfy lub hantle na podłodze są niebezpieczne zwłaszcza jeżeli człowiek zapomni i nie zauważy gdzie dokładnie leżą. Można się wtedy bez problemów przewrócić i zrobić sobie krzywdę. Stojaki dodatkowo zaoszczędzą nam sporo miejsca zwłaszcza tym,którzy posiadają siłownię w domu. Dlatego też indywidualni klienci jak również i profesjonalne siłownie, które posiadają więcej sprzętu do ćwiczeń nie miałyby ryzykować i od razu zainwestować w jakościowo dobry stojak z którym nie tylko zwiększy się całkowita przestrzeń ale swoją estetyczną stroną będą przyciągać kolejnych klientów lub znajomych

Rodzaje stojaków

Pierwszą grupą są powyżej opisane stojaki na obciążenia które cechują się wysoką stabilnością oraz solidną konstrukcją. Są idealne jak i do użytku komercyjnego tak i do domowego. Drugą grupą są stojaki do hantli, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie hantli opcjonalnie niektóre modele mogą posiadać różne dodatkowe wyposażenie jak np. półkę do przechowywania czasopism, książek czy tabletów. Trzecią największą grupą są stojaki kombinowane, które są połączeniem stojaków na sztangę, gryfy i obciążenia.