Zadaj pytanie...
  • Kategorie
  • Parametry
  • Wioślarze do crossfitu

Ergometr wioślarski do crossfitu

Wioślarz do crossfitu jest urządzeniem, które imituje prawdziwe wiosłowanie na wodzie. Podczas treningu na wioślarzu pracuje aż kilkanaście grup mięśniowych, mięśnie brzucha, grzbietu, ramion, nóg, klatki piersiowej i pośladków. Ćwiczenie na wioślarzu poprawia kondycje fizyczną, pomaga w zmniejszeniu tkanki tłuszczowej, rozwijaniu poszczególnych partii mięśni. Zaleca się aby trening na wiosłach trwał nieprzerwanie przez 10 min. Ćwiczenie na wioślarzu crossfit jest idealnym sposobem dla treningu całego ciała oraz przyczynia się do poprawienia wydolności oraz poprawienia siły mięśni.

Wioślarz wodny WaterRower

Coraz większym zainteresowaniem w naszym kraju budzi ergometr wioślarski z wodnym systemem hamowania. Polega to na tym ze zamiast koła powietrza elementem hamującym jest woda wlana do zbiornika z przodu wioślarza. Zaleta WaterRowera jest cicha praca zatem może być używany w każdym otoczeniu nie przeszkadzając innym np: kiedy używamy naszego wioślarza w domu.

WYGODA

Zaletą wioślarza jest to że zajmuje dużo mniej miejsca niż np: orbitrek czy bieżnia, oraz to że większość ergometrów można przechowywać w pozycji pionowej.