• Kategorie
 • ZEGAREK SPORTOWY SMARTWATCH VANTAGE V H10 /POLAR

Symbol: PR-TP-078
Brak towaru
2749.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 pobranie 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
InPost Paczkomaty 24/7 przedpłata 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
EAN 725882050744
Zostaw telefon

image

 

Opis:

Multisportowy zegarek Vantage V Titan z GPS do treningu w wielu dyscyplinach sportu i do triatlonu + Nadajnik Polar H10

 

image


Polar Vantage V Titan to zegarek sportowy klasy premium dla każdego, kto trenuje jak zawodowiec. Teraz jeszcze lżejszy i bardziej elegancki. Ten wysokiej klasy partner treningowy gwarantuje wyjątkowo długą żywotność baterii i wiele funkcji treningowych. Polar Vantage V Titan to połączenie materiałów klasy premium i najnowszej technologii zegarka sportowego Polar Vantage V dedykowanego profesjonalistom.  

Tytanowa elegancja Dzięki obudowie z tytanu zegarek Polar Vantage V Titan nie tylko efektownie się prezentuje – jest to także jeden z najlżejszych zegarków multisportowych na rynku.
 

Zaprojektowany, by budzić emocje Polar Vantage V Titan wyposażony jest w dwukolorowy pasek o materiałowej teksturze, który dodaje elegancji na co dzień i sprawdza się podczas sesji treningowych.

Monitoruj moc biegową Zegarek Polar Vantage V Titan mierzy moc biegową z nadgarstka – bez użycia dodatkowych sensorów biegowych.

 


imagePoznaj dokładne dane Dzięki Polar Vantage V Titan wszystkie Twoje dane treningowe widoczne są w Polar Flow, kompleksowej platformie treningowej dla sportowców.


Analizuj każdy szczegół Poznaj szczegóły każdej sesji treningowej, planuj pojedyncze treningi lub cały sezon i monitoruj swoje postępy.


Łącz się z innym serwisami i społecznościami sportowymi Automatycznie synchronizuj dane treningowe z portalami Strava, TrainingPeaks i innymi sportowymi serwisami online.


Maksymalizuj wyniki dzięki najnowszej technologii sportowej Polar Vantage V Titan jest wyposażony w te same zaawansowane funkcje, co profesjonalny zegarek sportowy Polar Vantage V.


Najlepsze rozwiązania w dziedzinie pomiaru tętna zaprojektowane przez liderów branży Polar Vantage V Titan mierzy tętno z nadgarstka za pomocą nowej technologii Precision Prime. Bogata gama rozwiązań do pomiaru tętna firmy Polar pozwala Ci na wybór optymalnej metody dla uprawianej dyscypliny sportu.


Zoptymalizuj swój trening Training Load Pro i Recovery Pro pomagają zrównoważyć trening i regenerację.

 

imageimageInformacje o funkcjach Multisportowy zegarek Vantage V Titan:

 • Polar Precision Prime Monitoruj tętno z nadgarstka z nową technologią Polar.
 • Training Load Pro Oblicz obciążenie każdej sesji treningowej i dowiedz się, jak trening wpływa na różne części ciała.
 • Recovery Pro Sprawdź poziom regeneracji Twojego organizmu i uzyskaj zalecenia.
 • Moc biegowa Uzyskaj kompleksowe informacje na temat intensywności swoich sesji biegowych.
 • Profile sportowe Polar Vantage V Titan obsługuje ponad 130 dyscyplin sportowych. Dodawaj ulubione dyscypliny do swojego zegarka sportowego przez Polar Flow.
 • Funkcje pływackie Monitoruj postępy w pływaniu – zegarek Polar Vantage V Titan automatycznie wykrywa Twoje tętno, styl pływania, dystans, tempo, ruchy i czas odpoczynku. Dystans i ruchy monitorowane są także podczas pływania w naturalnych zbiornikach.
 • Powiadomienia z telefonu Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom z telefonu. Bądź na bieżąco dzięki powiadomieniom o połączeniach, wiadomościach, e-mailach, wydarzeniach z kalendarza i innych. 

 

Inne funkcje Smart Coaching

 • Running Index Uzyskaj szacowany wynik VO2max w bieganiu i sprawdź, jak poprawia się Twoja wydolność biegowa.
   
 • Program Treningu Biegowego Wybierz odpowiedni program treningu dostosowany do Twoich potrzeb.
   
 • Licznik spalonych kalorii Dowiedz się dokładnie, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na Twojej masie ciała, wieku, wzroście, płci, maksymalnym tętnie (HRmax) oraz intensywności treningu.
   
 • Rezultat treningu Otrzymuj motywujące informacje o rezultatach treningu natychmiast po zakończeniu sesji treningowej.