Nowy Wymiar Domowego Treningu 

W obliczu zmieniających się trendów w fitnessie, coraz więcej osób wybiera trening w domu. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu wygody i dostępności. Większość z nas posiada telefony, tablety, lub telewizory z dostępem do internetu, co sprawia, że możemy ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie, bez potrzeby wizyty w klubie sportowym. Jednak, aby trening w domu był równie efektywny i ciekawy jak trening na profesjonalnych maszynach, potrzebujemy odpowiedniej wiedzy i inspiracji.

W dzisiejszych czasach, dostęp do różnorodnych treningów i inspirujących ćwiczeń jest na wyciągnięcie ręki.
Dzięki innowacjom i zaawansowanej technologii, firmy sportowe mogą teraz dotrzeć do swoich klientów w sposób bardziej przystępny niż kiedykolwiek wcześniej. Jednym z przykładów takiego podejścia jest projekt firmy HAMMER, która stworzyła darmową stronę internetową z ćwiczeniami dedykowanymi urządzeniom FINNLO i HAMMER.

HAMMER – Twoi Partnerzy w Treningu

Firma HAMMER SPORT A.G. doskonale zdaje sobie sprawę z tych potrzeb i dlatego postanowiła pójść krok dalej. Ich projekt ma na celu urozmaicenie treningu klientów, którzy zakupili urządzenia FINNLO lub HAMMER. Darmowa strona z ćwiczeniami oferuje klientom dostęp do szerokiej gamy treningów, dostosowanych do konkretnych urządzeń. To doskonały sposób na wykorzystanie potencjału swojej maszyny i osiągnięcie lepszych wyników w treningu.

Ćwiczenia na Wyciągnięcie Ręki

Dzięki dostępowi do treningów, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sportowcem, masz szansę w pełni wykorzystać swoje urządzenie i doświadczyć różnorodności w swoim treningu. Każde ćwiczenie jest dokładnie opisane, a niektóre z nich są dostępne w formie wideo, co ułatwia ich wykonywanie. Wszystko to po to, abyś mógł cieszyć się efektywnym treningiem bez konieczności wychodzenia z domu.HAMMER WORKOUTS: Twoja Droga do Zdrowego Treningu

Jeśli szukasz sposobu na urozmaicenie swojego treningu i osiągnięcie lepszych wyników, HAMMER WORKOUTS to aplikacja, którą musisz poznać.

Co warto wiedzieć o HAMMER WORKOUTS?

  • W pełni darmowa 
    Pobierz HAMMER WORKOUTS na swój telefon lub tablet z App Store lub Google Play i ciesz się dostępem do bezpłatnych treningów już dziś.

  • Trenuj Razem z Profesjonalistami
    Dzięki HAMMER WORKOUTS, możesz trenować razem z doświadczonymi instruktorami. To szansa na skorzystanie z wiedzy ekspertów i poprawę swojej formy.

  • 18 Kategorii do Wyboru
    Niezależnie od tego, czy interesuje Cię cardio, siłownia, joga, czy inna forma aktywności, w HAMMER WORKOUTS znajdziesz 18 różnych kategorii, które pozwolą Ci dostosować trening do swoich potrzeb.


Rozpocznij swoją przygodę z HAMMER WORKOUTS i odkryj, jak wiele możesz osiągnąć dzięki tej wyjątkowej aplikacji. Zdrowy trening jest teraz na wyciągnięcie ręki!

Zapoznaj się z naszą ofertą produktów Finnlo oraz Hammer:


Aplikacja jest już dostępna na App Store oraz Google Play: