• Kategorie
  • Szukaj
  • Trampoliny fitness

Trampoliny fitness

Trampolina fitness to specjalna trampolina do wykonywania ćwiczeń fitness oraz często używana w rehabilitacji oraz aerobiku.

Już masz dosyć biegania lub treningu na siłowni?

Od wielu lat trampoliny cieszą się dużą popularnością w Polsce. Moda na fitness trampoliny zadomowiła się u nas na dobre i nie kojarzy się już tylko i wyłącznie z rozrywka dla dzieci. Ćwiczenie na trampolinie fitness to najbardziej pozytywna forma aktywności fizycznej dająca dużo zabawy, relaksu i dostarczająca dużo pozytywnej rozrywki. Skakanie na fitness trampolinie wyzwala w naszych organizmach mnóstwo pozytywnych endorfin które wpływają korzystnie na cale ciało i poprawiają samopoczucie.

Regularne korzystanie z trampoliny działa pozytywnie na: dotlenienie organizmu, spalanie kalorii, poprawia mobilność i koordynacje ruchową, zwiększa wytrzymałość ogólną organizmu, wzmacnia mięśnie całego ciała.

Trening na trampolinie fitness

Czyli Jumping fitness nie wymaga wcześniejszych treningów i nie wymaga super kondycji i umiejętności. Najprostszych ćwiczeń nauczymy się sami. O to niektóre przykłady jak można skakać na fitness trampolinie np: bieg w miejscu, podskoki w podciąganiem kolan do klatki piersiowej, klasyczne pajacyki, przysiady z wyskokiem.

W ofercie sklepu znajdziecie Państwo szeroką ofertę renomowanych producentów trampolin do fitnessu.