• Kategorie
  • Parametry
  • Bieżnie

Bieżnia do biegania to prosty sposób na ćwiczenie. 

Bieżnia treningowa jest jedną z najbardziej popularnych bieżni do ćwiczenia. Jeżeli masz ochotę schodzić parę kilogramów albo nabrać masę mięśniową czy po prostu kochasz fitness ćwiczenie, potem jest bieżnia idealna rzecz dla Ciebie. Spalisz na niem więcej kalorii niż na innym i równocześnie wzmocnisz prace serce. Największą zaletą jest to, że możesz ćwiczyć u siebie w domu a nie musisz patrzyć na pogodę.

Jest bieg w domu lepszy niż w terenie?

Przede wszystkim chodzi o to, że w pomieszczeniu nie trzeba pokonywać dodatkowych oporów powietrza, przeszkód i nierówności. Przesuwający się pod stopami pas daje również lekkie wsparcie w przemieszczaniu nóg. Żeby zmniejszyć różnice między terenem i pomieszczeniem, najczęściej ustawia się na bieżni nachylenie pasa około 1-2% lub nieco przyśpiesza w porównaniu do treningu na polu.

Bieżnia dla każdego

Jesteś profesjonalnym sportowcem, rekreacyjnym biegaczem czy masz ochotę sobie w domu po prostu trochę poćwiczyć? U nas na pewno znajdziesz idealną bieżni dla siebie. Oferujemy bieżnie elektryczne i magnetyczne od renomowanych marek takich jak BH Fitness, HMS, Finnlo, York Fitness.