• Kategorie
  • Szukaj
  • Spa i wellness

SPA I WELLNESS

SPA  ( z łac. sanites per aqua - leczenie wodą ) jest obietnica przyjemności i relaksu. Samo hasło sprawia że myślimy odpoczynku, masażu, gorącej kąpieli z olejkami czy pachnącej saunie.  Zabiegi SPA to przede wszystkim atmosfera sprzyjająca wyciszeniu i odprężeniu się.  

Marzysz o ekskluzywnej saunie w domowym zaciszu? A może myślisz o zakupie fotelu z masażem? 

Kąpiel w saunie eliminuje skutki przemęczenia i wpływają pozytywnie na ogólna kondycje ciała i duszy. Jest to najpopularniejsza forma odnowy biologicznej wykorzystując ciepło i wodę, wpływa pozytywnie na odprężenie fizyczne potrzebne nie tylko po wysiłku na siłowni ale też po stresującym dniu w pracy daje efekt relaksu psychicznego. Podobne efekty może dać masaż na fotelu masującym. Taki masaż pozwala zmniejszyć stres związany z trudnościami życia codziennego lub po stresującym dniu w pracy a nawet pomaga w zasypianiu. Regularne spędzanie czasu na fotelu masującym może być niezwykle pomocne dla ludzi z bólami kręgosłupa czy długo trwałymi bólami mięśni. Problemy z kręgosłupem dzięki takim masażom mogą się zmniejszyć lub nawet całkowicie zniknąć.

Fotel do masażu daje uczucie głębokiego relaksu!

W domowym zaciszu świetnie sprawdzają się różnego rodzaju urządzenia do masażu. Regularne korzystanie z masażerów przynosi oczekiwane skutki min: wygładzanie skóry czy poprawę wyglądu sylwetki.Masażery powodują kurczenie i rozkurczanie mięśni a tym samym uśmierzają ból. Wibrujące maty natomiast dają ulgę po ciężkim dniu w pracy.

Dzięki różnym programom możesz wybrać urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb!