Zadaj pytanie...
  • Kategorie
  • Parametry
  • Rowery treningowe i rehabilitacyjne

Rower treningowy

Rower stacjonarny to idealne narzędzie do treningu cardio nie tylko dla pasjonatów jazdy na rowerze. To rozwiązanie dla wielu osób, które pragną w domowym zaciszu wykonać efektywny trening nastawiony na redukcję tkanki tłuszczowej. Jazda na rowerze treningowym pozwoli spalić nawet do 800 kcal w godzinę, przy odpowiedniej intensywności. Trening cardio to praktycznie nieodłączny element uzyskania wymarzonej sylwetki, a więc trening tego typu będzie niezbędny w celu odsłonięcia mięśni spod warstwy tłuszczu. Rower treningowy może być używany przez każdego, bez względu na wiek. W naszej ofercie sklepu sportowego znajdziecie Państwo szeroki wybór wszelkiego rodzaju rowerków. Rower magnetyczny, rower mechaniczny, rower spinningowy, rower poziomy – wszystkie te urządzenia nadają się do treningu cardio, a niektóre z nich są przystosowane do rehabilitacji przy problemach zdrowotnych. Jazda na rowerze często jest niemożliwa ze względu na warunki pogodowe. Zakup stacjonarnego modelu pozwoli cieszyć się możliwością pokonywania kilometrów w domu o każdej porze i w każdej pogodzie.

Wiele rowerów do wyboru

Wybór roweru stacjonarnego powinien być uzależniony od oczekiwań klienta, przeznaczenia treningowego oraz powierzchni dostępnej na przechowywanie danego modelu. W naszej ofercie widnieje najwięcej rowerów magnetycznych, które cechują się bardzo cichym i płynnym działaniem, dzięki czemu trening można wykonać nawet pod osłoną nocy, nie budząc domowników i sąsiadów. Rower spinningowy z kolei symuluje do maksimum jazdę na rowerze kolarskim, co jest idealnym rozwiązaniem dla fanatyków tego sportu. Rower mechaniczny to z kolei jeden z pierwszych tego typu narzędzi do treningu cardio cechuje się możliwością generowania dużego oporu, ale za to jest głośniejszy niż wcześniej wspomniany rower magnetyczny. Rower poziomy jest natomiast przeznaczony głównie do treningu rehabilitacyjnego, ale jeśli ktoś chce spróbować czegoś innego, to również świetna opcja! Wszystkie modele rowerów stacjonarnych, które znajdziecie Państwo w SklepSportowy24 to produkty najlepszych producentów sprzętu fitness.

Rower stacjonarny to sposób na formę 365 dni w roku

Jazda na rowerku stacjonarnym niesie za sobą szereg pozytywnych korzyści poza modelowaniem sylwetki. Jest to naturalna aktywność fizyczna, która nie różni się praktycznie niczym od jazdy na rowerze na świeżym powietrzu z punktu widzenia ruchu ciała. Każdy, nawet krótki trening przyczynia się do polepszenia samopoczucia i poprawy krążenia. Aktywność fizyczna to bardzo ważny aspekt, zwłaszcza w tych czasach, gdy prowadzimy głównie siedzący tryb życia. Ile kosztuje rower stacjonarny? Cena różni się w zależności od modelu – mogą kosztować nawet kilka tysięcy złotych, ale znajdziecie Państwo nawet odpowiednie modele w granicach 700 złotych.