• Kategorie
  • Szukaj
  • Pasy do ćwiczeń

Pasy kulturystyczne

Ćwiczenia na siłowni profesjonalnej lub domowej wymagają wysiłku, który czasami może spowodować kontuzję, albo jakiś uraz, dlatego np. profesjonalni zawodnicy używając dużych obciążeń szukają różnych rozwiązań, które by zminimalizowałyby ryzyko wypadku. Dobrym rozwiązaniem może być pas kulturystyczny, który zapewni bezpieczeństwo i umożliwi szybciej osiągnąć dany cel.

Zalety pasów kulturystycznych?

Pas kulturystyczny posiada mnóstwo zalet, najważniejszą z nich to bezpieczeństwo. Pas minimalizuje ryzyko kontuzji szczególnie dlatego, że umożliwia w odpowiedni sposób ustabilizować kręgosłup. Pasy kulturystyczne dają swobodę podczas wykonywania różnych ćwiczeń muszą jednak idealnie pasować do klienta. Pas kulturystyczny to sprzęt uniwersalny, może go używać każdy kto myśli o treningu siłowym poważnie, dlatego że jest wielkim pomocnikiem do całej gamy ćwiczeń.

Jaki pas kulturystyczny wybrać?

Pasy możemy podzielić na pasy skórzane i pasy z materiałów syntetycznych. Pasy skórzane są wykonane z naturalnej skóry cielęcej oraz bydlęcej natomiast pasy syntetyczne są wyprodukowane z neoprenu i nylonu. Oprócz tego możemy pasy do ćwiczeń podzielić jeszcze na pasy zapinane na klamry, rzepy albo na pasy szerokie lub wąskie. W naszym sklepie oferujemy pasy profesjonalnych marek takich jak: HMS, Meteor, Thorn Fit czy Allrgiht.