• Kategorie
  • Szukaj
  • Stopery sportowe

Stopery

Stoper elektroniczny jest doskonałym przyrządem pomiarowym dla każdego miłośnika sportów uprawianych „na czas” oraz osób prowadzących treningi obwodowe. pozwala na precyzyjny pomiar czasu z dokładnością do jednej setnej sekundy i wyposażony został w funkcję mierzenia międzyczasów, pomiaru czasu okrążenia i licznik okrążeń oraz z możliwością zapamiętania 10 międzyczasów. To pozwala na osiągnięcie perfekcyjnych wyników pomiarów, co jest szczególnie przydatne przy biegach sprinterskich.

Czym wyróżnia się od innych urządzeń?

Stopery mają funkcji prezentacji najszybszego, najwolniejszego i średniego czasu okrążenia. W sporcie gdy chce się osiągać jak najlepsze rezultaty, niezwykle istotne jest, by różnice między najwolniejszym a najszybszym okrążeniem były nieznaczne. Wynik takiego porównania pozwala ocenić formę na dany moment, co sprzyja planowaniu kolejnych treningów. Natomiast możliwość wywołania pomiarów z pamięci po wyzerowaniu licznika znacznie ułatwia kontrolę postępów.

Dodatkowe funkcje stopera

Dodatkowo nasze stopery posiadają takie funkcje jak zegar, alarm  czy kalendarzStopery sportowe mają obudowę o wysokiej wytrzymałości. Konstrukcja jest odporna na wstrząsy i wodę. Pozwala to na prowadzenie pomiarów w trakcie wykonywanych ćwiczeń i w każdych warunkach. Wygodny dostęp do przycisków funkcyjnych, ergonomiczny kształt i czytelny wyświetlacz gwarantują możliwość wygodnego odczytania czasu bez przerywania ćwiczeń. Dzięki zainstalowanej lince stoper można wygodnie zawiesić na szyi. Obowiązkowe wyposażenie każdego zawodnika oraz trenera.