• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria do siłowni

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SPORTOWE DIM /JOBE
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SPORTOWE DIM /JOBE
Produkt niedostępny
PODKŁADKI DO MAT /FLOWIN
Produkt niedostępny
460.00 -28% 330.00
OSŁONA NA GRYF SQUAT PAD /THORN+FIT
OSŁONA NA GRYF SQUAT PAD /THORN+FIT
Produkt niedostępny
OSŁONA NA GRYF 30MM CZERW. /INSPORTLINE
OSŁONA NA GRYF 30MM CZERW. /INSPORTLINE
Produkt niedostępny

Akcesoria na siłownie

Z upływem czasu siłownia już ni jest tym miejscem, gdzie znajdziemy wyłącznie urządzenie typowo siłowe. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem nowych akcesoriów do ćwiczeń do swojej nowej domowej siłowni, bądź chcesz urozmaicić trening czymś nie typowym wypróbuj różnego rodzaju akcesoria.

Co na początek?

Na początek ważny jest chwyt. To właśnie poprawne złapanie gryfu bądź drążka umożliwia nam wykonanie większości ćwiczeń. Wybierając dobry jakościowo sprzęt nie tylko wzmacniasz efekty swoich treningów, ale także zyskujesz na bezpieczeństwie.

Jakie akcesoria na siłownie wybrać ?

Haki treningowe to profesjonalne hakiz pasem zabezpieczającym na nadgarstki. Sprawdzą się idealnie podczas treningu kulturystycznego, zajęć crossfit, a także w trójboju siłowym. Haki treningowe ułatwiają wykonywanie ćwiczeń mięśni grzbietu i pleców. Przyczyniają się do wzrostu siły, masy ciała oraz wydolności treningowej.  W treningu bokserskim bardzo ważna jest gruszka treningowa, ale nieocenione jest także, jej bezpieczne zamocowanie, dlatego ważne jest mieć dobry uchwyt do gruszki. Kolejną grupą są uchwyty na gryf, które umożliwiają skuteczne, bezpieczne i komfortowe wzmocnienie nadgarstków podczas ćwiczeń z hantlami, sztangami lub na drążku. Uchwyt pełni rolę adaptera, który znacznie rozszerza powierzchnię chwytu i zwiększa przyczepność, powodując, że nadgarstek podczas ćwiczeń jest bardziej napięty. Taka forma treningu pozwala szybko i efektywnie wzmocnić okolice nadgarstka.