• Kategorie
  • Parametry
  • TRAMPOLINY

Trampoliny

W dzisiejszych czasach, coraz częściej widzimy trampoliny przy naszych domach czy działkach. W świecie elektroniki i smartfonów, na pewno bardzo ważnym elementem jest ruch. Aby nasze dzieci nie spędzały całego dnia przed komputerem przeglądając facebooka czy grając w gry na telefonie musimy pamiętać o tym, aby zorganizować im jak najwięcej zabaw ruchowych na świeżym powietrzu. Aby to osiągnąć, jednym z najlepszych i najczęściej wybieranych rozwiązań są trampoliny ogrodowe. Trampolina dla dzieci to na pewno atrakcyjna zabawka, która pozwoli oderwać się od codzienności. Nowoczesne trampoliny dla dzieci charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz 100% bezpieczeństwem. Cechy te zapewnią beztroską zabawę dla naszej pociechy.

Trampolina ogrodowa, czyli zdrowie i zabawa w jednym!

Trampoliny to na pewno urządzenia, które łączą dobrą zabawę ze zdrowiem naszego dziecka. Skakanie na trampolinie poprawia kondycję oraz koordynację ruchową. Istotnym elementem zabawy na trampolinach jest również zapewnienie prawidłowego rozwoju poprzez zwiększony ruch naszej pociechy oraz zapewnienie odpowiedniego wysiłku fizycznego połączonego z atrakcyjną zabawą. 

Skakanie na trampolinach ogrodowych to nie tylko zabawa przeznaczona dla naszych dzieci. W ofercie naszego sklepu z trampolinami ogrodowymi znajdziemy trampoliny o różnych rozmiarach. Pamiętajmy, że jako rodzice, również możemy uczestniczyć w tej niezwykłej zabawie razem z naszymi dziećmi, ćwicząc przy tym utrzymanie równowagi.

Jaką trampolinę wybrać dla mojego dziecka?

Przy wyborze trampoliny, najważniejszym elementem, na który musimy zwrócić uwagę są na pewno jej parametry techniczne. Zadbajmy o to żeby wybrana trampolina zapewniała odpowiednią nośność, wytrzymałość sprężyn oraz komfortową powierzchnię do skakania. Nasz sklep z trampolinami posiada wiele różnych rodzajów i rozmiarów trampolin. Poprzez wieloletnie doświadczenie polecamy trampoliny dla dzieci, które posiadają mocną wewnętrzną siatkę, która zapewni komfortową zabawę oraz 100% bezpieczeństwo. Natomiast osoby bardziej doświadczone i dorosłe mogą rozważyć wybór trampoliny z siatką zewnętrzną, dzięki której będą mogli skorzystać z większej powierzchni do skakania przy tym samym rozmiarze trampoliny.

Jako jedni z nielicznych posiadamy trampoliny, zbudowane na podwójnie wzmocnionych nogach, które zapewniają niezwykłą stabilność oraz sztywność urządzenia na różnym terenie. Największym atutem trampolin dla dzieci, są na pewno te trampoliny, które posiadają drabinkę umożliwiającą wejście na urządzenie nawet najmłodszym miłośnikom sztuki skakania. Wybierając te modele trampolin na pewno unikniemy problemów z wejściem i zejściem na trampolinę, co w znacznym stopniu zwiększy komfort zabawy na urządzeniu. Kolejnym ważnym elementem podczas wyboru trampoliny jest na pewno odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz promienie słoneczne (UV). Pamiętajmy że trampoliny umieszczone na zewnątrz powinny posiadać warstwę ochronną zabezpieczająca przed szkodliwym działaniem promieni UV.