• Kategorie
  • Szukaj
  • Obciążniki na ręce i nogi

Obciążniki na ręce i nogi

Prawidłowe ćwiczenia z obciążeniem, potrafią poprawić siłę i wytrzymałość, dlatego są polecane każdemu prawdziwemu wielbicielowi wysiłku fizycznego. Po jakimś czasie i tacy ludzie chcą więcej, dlatego że nie mają ochoty się zatrzymywać, ale robić postępy i ulepszać swoje ciało. Dzięki temu powstały obciążniki na ręce i nogi, które wymagają bardziej dynamicznych ruchów ciała. 

Jakie ćwiczenia z obciążnikiem?

Z obciążnikiem można trenować naprawdę dużo ćwiczeń, zależy to w szczególności od wyboru użytkownika. Na pewno są idealne do różnych siłowych ćwiczeń, do rehabilitacji czy ogólnorozwojowych ćwiczeń. Osoby, które cierpią na różne dolegliwości mogą obciążnik używać do spacerów ze sprzętem nordwalking czy wykorzystaćprzy rehabilitacji. Sprzęt świetnie będzie pasował wszystkim biegaczom, wspinaczom lub osobom uprawiającym jakiś sport. Czyli wszyscy mogą w swoim zakresie zmieniać poziom trudności. Mogą zmienić długość treningów albo dodać dodatkowe obciążenie.

Jaki obciążnik wybrać?

Obciążniki na nadgarstki to praktyczne narzędzie, umożliwiające wzmocnienie górnych partii ciała podczas codziennych aktywności. Zapinanie na rzep oraz otwór na kciuk zapewniają ich sprawne zakładanie i zdejmowanie. Obciążniki na ręce świetnie się sprawdzają podczas biegu, spacerów, ćwiczeń siłowych, treningu sztuk walki czy jako narzędzie do codziennego noszenia. Ten sprzęt umożliwia zwiększenie dynamiki siły i wytrzymałości, a także pomaga w spalaniu zbędnych kalorii. Obciążniki mogą używać mężczyźni i kobiety w każdym wieku. Obciążniki na kostki to proste i funkcjonalne narzędzie służące do wzmacniania mięśni dolnych kończyn. Te obciążniki są idealnym rozwiązanym dla osób, którym zależy na szybkim i efektywnym wzmocnieniu poszczególnych partii mięśni.