×
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Orbitreki i rowery eliptyczne

Orbitreki i rowery eliptyczne

Rowery eliptyczne to jedne z najpopularniejszych urządzeń fitness. Ćwiczenia na tego typu sprzęcie są przyjemne i pozwalają na zaangażowanie zarówno dolnych, jak i górnych partii mięśniowych. Rower eliptyczny to zatem idealne urządzenie, które pomoże każdemu wymodelować sylwetkę, a wiele modeli do wyboru z pewnością pozwoli na dokładne dostosowanie funkcjonalności pod oczekiwanie klienta. Ćwiczenia na eliptyku łączą w sobie dwa rodzaje wysiłku. Trening siłowy oraz trening cardio. To tak naprawdę dwa niezbędne elementy układanki w drodze po wymarzoną sylwetkę oraz lepsze samopoczucie – w zdrowym ciele, zdrowy duch! W ofercie naszego sklepu ss24.pl mamy wiele rodzajów eliptyków i z pewnością każdy z Was znajdzie coś dla siebie.

Rowery eliptyczne magnetyczne, które są prawdopodobnie najczęściej wybieranym typem, funkcjonują na zasadzie napędu magnetycznego, który zresztą spotkamy w prawie wszystkich rowerach eliptycznych. Niektóre z nich są profesjonalne i programowane – znacznie bardziej zaawansowane technologicznie niż te zwykłe, ale również znacznie droższe. Nie braknie również rowerów eliptycznych elektromagnetycznych. W naszym sklepie znajdziecie odpowiednie dla siebie produkty za mniej niż 1000 złotych, ale nie brakuje również produktów z wyższej półki dla prawdziwych koneserów wykwintnych sprzętów fitness.

Jaki rower eliptyczny wybrać? Jak ćwiczyć?

Na te pytania najlepiej odpowiedzieć sobie własnymi oczekiwaniami. Wybór odpowiedniego roweru eliptycznego powinien być dostosowany indywidualnie. SklepSportowy24.pl oferuje różnorodność wyboru – mamy wiele produktów wyposażonych w najnowsze technologie, ale również i prostsze modele, które znajdą zastosowanie u wielu osób, pragnących wykonać solidny trening bez niepotrzebnych fajerwerków. Trening na eliptyku powinniśmy rozpocząć od dokładnego przeczytania instrukcji obsługi i zaznajomieniu się z mechaniką sprzętu. Pozwoli to na uniknięcie przykrych doświadczeń w związku z obsługą urządzenia i pomoże płynnie rozpocząć trening.