• Kategorie
  • Szukaj
  • Rekreacja

Rekreacja

Rekreacja służy do aktywnego wypoczynku, który każdy z nas potrzebuje. Pozwala ona zregenerować siły po ciężkim i czasami nie znośnym roboczym dniu czy tygodniu, rozładowuje napięcie nerwowe oraz zapobiega chorobom cywilizacyjnym.  Rekreacja w naszym sklepie stanowi bardzo obszerną ofertę. Oferujemy mnóstwo sprzętu do domu jak np.  infra sauny które wykorzystują promieniowanie podczerwone, które w medycynie ma bardzo długą tradycję.  Posiadamy również mnóstwo sprzętu ogrodowego miedzy którym możemy znaleźć meble ogrodowe, zabawki ogrodowe dla dzieciaków lub kompostowniki.

Domowe Spa wellness?

SPA to urządzenia typu sauna i centra odnowy, w których wykorzystuje się wodę oraz inne naturalne surowce w celu poprawy zdrowia i urody. Od pływania, gimnastyki wodnej aż po różne rodzaje masażów.  Wszystkie te działania mają na celu poprawę naszego wyglądu oraz przyczyniają się do głębokiego odprężenia i lepszej walki ze stresem. Tego typu zabiegi są jednak dostępne zazwyczaj w drogich hotelach i klinikach, na pobyt w których nie wszyscy możemy sobie pozwolić. Lepiej jest urządzić sobie własne domowe SPA np. za pomocą foteli do masażustołu do masażu albo wulkanicznych kamieni

Sprzęt obserwacyjny

Mamy również profesjonalny sprzęt dla wszystkich miłośników gwiazd czy wszechświata jak np.  teleskopy lub lunety.  Dla szkół mamy przygotowane mikroskopy czy lupy natomiast myśliwi ocenią duży wybór lornetek, które przydadzą się podczas polowania.