• Kategorie
  • Parametry
  • Akcesoria fitness

Akcesoria fitness

O aktywności fizycznej wspomnimy sobie dopiero wtedy kiedy stajemy na wadze i widzimy na niej kilka kilogramów więcej. Wtedy właśnie uprawiamy sport i korzystamy z treningów na siłowni lub w domu, żeby zrzucić te zbędne kilogramy oraz żeby poprawić swoją kondycję i urodę. Do tego potrzebny jest nam odpowiedni sprzęt z którym nasz plan ma szansę na sukces. Trzeba wtedy nam takie akcesoria fitness, które spowodują, że nasz wysiłek będzie bardziej efektywniejszy i bezpieczniejszy

Jakie akcesoria wybrać?

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju akcesoria fitness używane w zależności od stosowanego treningu. Dobrym przykładem są kółka do ćwiczeń używane do jogi. Kółka mogą ze swoim rozmiarem i ceną śmiało konkurować ze sprzętem takim jak bieżnie czy orbitreki, które są gabarytowo i cenowo dużo większe i droższe. Kolejnym typem jest np. zestaw do ćwiczeń crossfit który pozwoli trenować wszędzie i o każdej porze. Można ten sprzęt zabrać na wyjazd służbowy, wypad na weekend, czy na wakacje.

Nowoczesne akcesoria fitness

Nowe tysiąclecie przyniosło szybki skok w nowoczesnych technologiach w tym elektroniki, która już dziś jednomyślnie należy również do kategorie akcesoria fitness. Pomaga ona efektywnie kontrolować nasz postęp interwału podczas treningu, oraz nasz fizyczny stan i pomagać nam osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty. Jednym z takich urządzeń jest pas telemetryczny, który służy do mierzenia tętna. Posiada on również rożne oprogramowania treningowe umożliwiające oglądanie zdjęć lotniczych 3D podczas treningu na wioślarzu lub bieżni.