• Kategorie
  • Szukaj
  • Masażery i platformy wibracyjne

Masażery

Masaż pomaga rozszerzyć pory i naczynia krwionośne, równocześnie wspomagając przy tym metabolizm i mikrokrążenie. Dobry masaż potrafi dotrzeć nie tylko do powierzchni skóry ale również do najgłębszych jej warstw. Masażer do ciała może być w tym nam bardzo pomocy. Masażery są dobrymi pomocnikami z walką ze zbędnymi kilogramami oraz przy dobrym dostosowaniu mogą wymodelować ładną sylwetkę, odprężyć po codziennym męczącym dniu w pracy czy ukoić ból.

Efekty po używaniu masażera?

Jakie efekty można uzyskać przy używaniu masażera co ciała? Jest to na pewno gładsza cera co doceni każda osoba dbająca o swój wygląd. Drugim ważnym efektem jest lepsze ukrwienie skóry i poprawienie krążenia krwi ciała. Masażery do ciała wyjątkowo dobrze działają przy wmasowywaniu do skóry kremów, trzeba tylko używać te urządzenia prawidłowo i regularnie. Nie wystarczy użyć go tylko raz czy dwa ponieważ nie będziemy widzieć żadnych efektów. Są różne rodzaje masażerów od drewnianych do stóp, nóg, ramion czy pośladków aż po masażery które wyglądają jak słuchawki prysznicowe do masowania całego ciała.

Jakie są rodzaje masażerów?

Niektóre modele masażerów są zaprojektowane, tak aby przypominały palce człowieka wykonującego masaż. Istnieją i inne rodzaje jak np. pasy masujące. Te wibrujące pasy są przeznaczone dla osób, które chcą pozbyć się większego brzuszka. Pas zakłada się w okolicy talii, posiada on kilka stopni masażu od łagodnego do intensywnego. Można go ustawić tak, aby regulował nasze tempo. Następnie masażery ręczne przypominające wałek z cienkimi i krótkimi igiełkami za pomocą których wykonujemy masaż. Kolejną grupą są masażery głowy wyglądające jak miotła do ciasta. Ten rodzaj masażera posiada stalowe druciki zakończone końcówkami. Służą do redukcji bólu głowy oraz łagodzą napięcie mięśni.

Platformy wibracyjne

Co trzeba wiedzieć o platformie wibracyjnej? Ćwiczenia wykonywane na tego typu urządzeniach do treningu pozwalają na zaangażowanie wielu grup mięśniowych praktycznie bez wysiłku. Wystarczy odpowiednio ustawić się na platformie, aby ta swoimi drganiami „uruchomiła” nasze ciało do ruchu. Platforma wibracyjna z reguły ma wiele programów i poziomów prędkości do wyboru, a więc trening nie jest tak nudny, jak może się to wydawać z pierwszego punktu widzenia. Platformy wibracyjne zostały skonstruowane w przemyślany sposób i zapewniają swoim użytkownikom to, na czym im najbardziej zależy. Na efektach bez większego wysiłku. Jeśli jesteś typem osoby, która pragnie wymodelować swoje ciało, ale nie należy do fanów tradycyjnego treningu – spróbuj tego!

Platforma wibracyjna to inne spojrzenie na trening  

Praca nad własnym ciałem nie dla każdego należy do przyjemnych czynności, a producenci platform wibracyjnych wychodzą naprzeciw takim osobom. Poza dostarczeniem urządzenia, które pozwoli na wykonanie efektywnego treningu nastawionego na redukcję tkanki tłuszczowej, do wielu modeli jest dołączany bogaty zestaw modyfikujący doznania treningowe oraz relaks po nim. Chodzi tutaj głównie o taśmy oporowe, pilot, czy w niektórych przypadkach maty masujące, a nawet maty tłumiące.

Jak to działa?

Trening na platformie wibracyjnej opiera się na odpowiednim rozstawieniu stóp. Większość z platform ma 3 rodzaje treningu; chód, jogging i sprint. Zależnie od szerokości rozstawienia stóp, zmieni się rodzaj treningu. Ruchy odbywają się na kilku płaszczyznach (liniowo, pionowo, osiowo) – wszystko zależy od zaawansowania poszczególnego modelu. Platformy wibracyjne to rozwiązanie niemalże idealne dla wielu osób, dla których zwykły trening jest męczarnią, a chcą dbać o zdrowie i ciałoSklep Sportowy ss24 oferuje Wam, drodzy klienci, szeroki wybór tego typu urządzeń na każdą kieszeń. Wybierz swój model już dziś i zacznij efektywny trening bez zadyszki!