• Kategorie
  • Szukaj
  • Hula hop

Hula Hop

W ostatnich dziesiątkach lat obręcze były używane głównie przez dzieci do zabawy. Dopiero jakiś czas temu sprzęt ten stał się naprawdę fenomenem używanym w fitness świecie. To co proste jest czasami bardzo praktyczne. Bardzo prosty obrotowy ruch potrafi wysmuklić pas i biodra, więc nie trzeba godzinami męczyć się na siłowni. Ćwiczenia na hula hop są idealnym sposobem na efektywny trening przy którym można relaksować się i jednocześnie schudnąć.

Dlaczego hula-hop?

Ćwiczenie przy pomocy plastikowego koła działa na te partie u kobiet, którymi się najwięcej stresują. Mowa jest o pasie i biodrach, które są dla pań bardzo ważne.  Z hula-hop można świetnie ćwiczyć trening cardio oprócz tego ma on i inne zalety. Kręgosłup jest bardziej elastyczny, wzmacnia mięśnie kolan i bioder, masuje różne wewnętrzne ograny dzięki ćwiczeniu na nim można również poprawić krążenie krwi w organizmie. Wystarczy nie całe półgodziny intensywnych ćwiczeń żeby spalić nawet dwieście kcal. Jeżeli chodzi o brzuch jest to więc jedno z najlepszych urządzeń z którym każdy może wygrać wojnę z fałdami.

Jaka hula-hop jest najlepsza?

W naszej ofercie można znaleźć hula-hop magnetyczny, który wspomaga w usuwaniu nadmiernego tłuszczu z problemowych obszarów ciała, takich jak np. brzuch, pośladki, biodra i nogi. Okrężne ruchy, wykonywane podczas ćwiczeń, mają pozytywny wpływ na funkcjonowanie bioder, lędźwi i całego kręgosłupa. Kolejną kategorią są hula hop z wypustkami. To profesjonalny sprzęt dla każdego, pomagający efektywnym sposobem pozbawić się zbędnych kilogramów.  Specjalnie zaprojektowane miękkie wypustki masujące, podczas wykonywania ćwiczeń wywierają nacisk na mięśnie brzucha, pleców, bioder oraz pośladków. Ich zadaniem jest większe pobudzenie mięśni i skóry prowadzące do poprawy krążenia.