• Kategorie
  • ATLAS DO ĆWICZEŃ AUTARK 2600 /FINNLO

Symbol: 3828
10499.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty FINNLO !
EAN 4005251382802

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

image

 

Atlas FINNLO Autark 2600

Marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER , REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

Wielofunkcyjna wieża treningowa studyjnej jakości i „siła turbo” do profesjonalnego treningu fitness i siłowego w domu.

Wyposażona w zintegrowany AB & Backtrainer dla efektywnego i zorientowanego na zdrowie treningu mięśni brzucha i pleców. W tym funkcja wyprostów / zginania nóg, z boku osobna jednostka Curl i moduł do ciągnięcia z regulacją wysokości - dla jeszcze bardziej efektywnego treningu mięśni.

Wzbogacony FINNLO Autark 2200 o jeszcze więcej opcji ćwiczeń

Dzięki wysokiej jakości atlasowi Autark 2600 firmy FINNLO możesz wreszcie skutecznie trenować wszystkie duże grupy mięśni w domu - tak jak na profesjonalnej siłowni. Atlas jest z jednej strony wszechstronny, a z drugiej kompaktowy, dlatego idealnie nadaje się do mniejszych pomieszczeń. Atlas jest wyposażony w stos o wadze 80 kilogramów, który umożliwia również zaawansowanym sportowcom siłowym budowanie mięśni.

Kolejną specjalną cechą atlasu jest wysokiej jakości AB & Backtrainer, który trenuje mięśnie brzucha i pleców oraz wzmacnia je na codzienne potrzeby. Trening siłowy z Autark 2600, czyli szybka i skuteczna budowa mięśni, wzmocnienie słabych punktów na plecach i nogach oraz rzeźba całego ciała.

Na atlasie Autark 2600 firmy FINNLO można osiągnąć następujące cele:

imageimage

Mężczyźni

  • Szeroka i umięśniona sylwetka w kształcie V
  • Mocn