• Kategorie
 • ATLAS DO ĆWICZEŃ MAXIMUM INSPIRE M3 /FINNLO

Symbol: 3632
18499.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty FINNLO !
EAN 4005251363207

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

image

 

Prawdziwy trening studyjnej jakości w domu - bez kompromisów.

Finnlo Maximum Inspire M3, atlas najwyższej klasy: wysokiej jakości materiały, doskonała ergonomia, stabilna studyjna konstrukcja i ponad 100 profesjonalnych wariantów ćwiczeń. 

Atlas doskonale łączy optymalną funkcjonalność i wysokiej jakości wzornictwo studyjne w domu. Inspire M3 umożliwia najlepszy trening całego ciała i zajmuje tylko około 2 m² powierzchni. Dzięki stosowi do 96 kg (215 funtów) można intensywnie trenować wszystkie główne grupy mięśni, co przyspiesza bicie serca również ambitnym sportowcom siłowym. Idealna motywacja: „Trening personalny na żądanie - aplikacja treningowa Inspire umożliwia trening personalny na profesjonalnym i najwyższym poziomie.

Niezależnie od tego, czy jest to trening pleców, budowa mięśni czy szybki trening siłowy, Twój osobisty trener współpracuje z Tobą, każdy na swoim M3.

Nierówne obciążenia w życiu codziennym prowadzą do nierównego zaangażowania mięśni u wielu osób. W przypadku większości atlasów dostępnych na rynku wszystkie ćwiczenia fitness są wykonywane za pomocą jednego cięgna (oba ramiona pchające / ciągnące poruszają się jednocześnie i zależnie), więc strona silniejsza automatycznie próbuje zrekompensować brak siły po stronie słabszej.

Trening na podwójnym wyciągu (oba ramiona pchające / ciągnące są od siebie niezależne) idealnie kompensuje tę dysproporcję. Innym powodem korzystania z treningu na tego typu wyciągu jest efekt zapobiegawczy.

Głębokie mięśnie można trenować znacznie lepiej i bardziej efektywnie podczas takiego treningu. Powodem jest idealne wzmocnienie głębokich mięśni, co zapobiega kontuzjom podczas codziennych ruchów lub zajęć sportowych. Badania wykazały również, że podczas treningu na podwójnym wyciągu następuje większy wzrost mięśni niż podczas treningu na wyciągu pojedynczym. 

 

imageimage

 

Boczne taśmy do „motylków umożliwiają szczególnie skuteczne budowanie mięśni górnej, środkowej i dolnej części klatki piersiowej. Szczególnie skuteczna jest zmiana kąta treningu w ramach jednej jednostki treningowej (1 zestaw = kilka powtórzeń). Bezpieczne dla stawów, przyjazne dla skóry, antypoślizgowe obrotowe uchwyty treningowe. Różne opcje chwytu modułu do wyciskania. 

Dzięki zintegrowanemu trenerowi mięśni brzucha można uniknąć błędów treningowych i postawy. Mięśnie brzucha są trenowane w izolacji, dzięki czemu są angażowane na najwyższym poziomie, co również prowadzi do szczególnie szybkiego ich wzrostu. 

Ruchome rolki podwójnego wyciągu liny umożliwiają trening pod różnymi kątami. Mięsień jest trenowany w różny sposób i otrzymuje dodatkowe bodźce, które wspierają jego wzrost. 

W zależności od długości nóg i różnorodności ćwiczeń można 6-stopniowo regulować poduszkę na uda. To sprawia, że Inspire M3 idealnie nadaje się do osób o wzroście 2 metrów. 

Oddzielny wyciąg z łamanym uchwytem jest niezbędny do wymagającego treningu ramion. Również w tym ćwiczeniu Inspire M3 zapewnia doskonałą amplitudę ruchu, czym wyraźnie przewyższa typowe domowe atlasy. 

Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu szybkiej regulacji. Dobrze rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są też ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp. 

 

imageimage

 

Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane za pomocą taśmy na stopę (w zestawie). Ćwiczenia te są szczególnie popularne wśród kobiet w celu przeciwdziałania cellulitowi. Również tutaj punktuje Inspire M3: tylne poręcze z opcjami chwytu pozwalają stać stabilnie, dzięki czemu możesz całkowicie skoncentrować się na wykonywanych ćwiczeniach.

Komfortowe siedzisko M3 można 6-stopniowo regulować w pionie. W ten sposób możesz idealnie dopasować wysokość siedziska do dowolnego wzrostu. To sprawia, że atlas jest idealny dla osób o wzroście do 2 metrów.

Ergonomiczne oparcie można regulować 4-krotnie pod kątem nachylenia. Poziom 1: wyciskanie na płasko, poziom 2: wyciskanie pod kątem 1, poziom 3: wyciskanie pod kątem 2 i poziom 4: wyciskanie ramion. W ten sposób trenujesz szczególnie prozdrowotnie, z efektywnym zaangażowaniem mięśni i pod zoptymalizowanym kątem treningu. Profesjonalna, wyjątkowo trwała pianka studyjna zapewnia stabilną i wygodną pozycję do siedzenia. 

Atlas M3 wyróżnia się również wizualnie,łączy w sobie solidność i atrakcyjny design . M3 można idealnie zintegrować z dowolnym otoczeniem pokoju. Podstawowa konstrukcja wykonana jest z bardzo odpornej na zużycie stali premium. Wysokiej jakości i odporna na zarysowania powłoka proszkowa o nowoczesnym, eleganckim wyglądzie zapewnia trwałość i pasuje do każdego nowoczesnego mieszkania. Precyzyjne łożyska kulkowe na rolkach zapewniają wyjątkowo płynny ruch. Ten wysokiej jakości atlas jest odpowiedni do osób z wyższą wagą do 150 kg. 

Precyzyjne łożysko kulkowe w rolkach prowadzących zapewnia wyjątkowo płynny ruch. Wyjątkowo mocna konstrukcja i 4-punktowy system podparcia zapewniają stabilność nawet w przypadku bocznych wariantów ćwiczeń. 

Dzięki licznym indywidualnym stacjom i opcjom treningowym możesz aktywować każdą grupę mięśni na różne sposoby. Różnorodne formy ćwiczeń i przemyślana geometria atlasu Finnlo Maximum Inspire M3 gwarantują szybkie i ukierunkowane budowanie mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć własną siłownię wdomu? Trenować profesjonalnie i skutecznie? Niezależnie od tego, czy chcesz budować mięśnie, czy też utrzymywać, a nawet poprawiać swoje zdrowie, z atlasem M3 możesz trenować profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.

 

imageimage

Domowe studio dla osiągnięcia Twoich indywidualnych celów treningowych:

 • kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, szeroka sylwetka w kształcie V i wyraźny tzw. „kaloryfer
 • dobrze wytrenowane nogi, uda i łydki oraz jędrne pośladki
 • od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy
 • zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców

Dane techniczne:

 • Waga stosu: 96 kg
 • Ćwiczenia: nogi, motylki, wypychanie
 • Regulacja kąta oparcia
 • Komfortowe oparcie
 • Rama malowana proszkowo
 • Waga urządzenia: 239 kg
 • Max. waga użytkownika: 150 kg
 • Dodatkowa opcja: prasa do nóg Finnlo Maximum Inspire
 • Wymiary: 183 x 102 x 205 cm
 • Wymiary: 220 x 290 x 210 c

 

INSPIRE by HAMMER Kraftstation M3

- ĆWICZENIA Inne, Motylki, rozpiętki, Wyciskanie na siedząco
- FUNKCJE Inne, Motylki, rozpiętki, Wyciąg dolny, Wyciąg górny
- PRZEZNACZENIE Domowe, Półkomercyjne, Komercyjne
- RODZAJ Jednostanowiskowy
- STAN TECHNICZNY Nowy
- WAGA STOSU (KG) 96,0
MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA 150 kg

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Gwarancja domowa: 3 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: 2 lata

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: 2 lata

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane.

Maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Dostawa

jest realizowana w dwóch wariantach:

 • Firmą kurierską FEDEX.
 • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki. 

Zwroty

zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

 • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru. 
 • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Firma Hammer już od ponad stu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego. Wszystko zaczęło się od produkcji drewnianych rakiet tenisowych oraz nart. Po II wojnie światowej, pod nazwą „Erbacher“, staliśmy się wiodącym producentem nart, a naszą zasługą było wprowadzenie znaczących innowacji: nasza firma stworzyła pierwsze na świecie narty z tworzywa sztucznego, opracowała i wyprodukowała jako druga firma na świecie - po Howard Head – narty metalowe. W roku 1960 Squaw Valley (USA), Heidi Biebl zdobyła olimpijskie złoto na nartach Erbacher Grand Prix.

W roku 1982 Hammer Sport przejął generalną dystrybucję na terenie Niemiec piłek do siatkówki znanej na całym świecie firmy Mikasa (dostawca dla Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Europy). W roku 1984 firma stworzyła joint venture z największym na świecie producentem sprzętu fitness, o ówczesnej nazwie „DP“. Po zakończeniu tej współpracy, HAMMER SPORT opracował i wprowadził na rynek program domowego sprzętu fitness pod marką HAMMER. Dziś HAMMER SPORT AG to jeden z wiodących dostawców domowego sprzętu fitness na rynku niemieckim. W roku 1996, gamę naszych produktów poszerzyliśmy o sprzęt do boksu i sztuk walki. Stały wzrost sprzedaży i znaczenia firmy na rynku odzwierciedla przekształcenie jej w 1999 w spółkę akcyjną połączone ze zwiększeniem kapitału.  W roku 2005, wprowadziliśmy na rynek naszą najwyższej jakości markę FINNLO. Obecnie to właśnie FINNLO uważane jest za najbardziej innowacyjną markę w Europie. Sukces FINNLO to rezultat konsekwentnej polityki jakości i wyglądu na najwyższym poziomie.

 

image

 

Hammer Sport rozpowszechnia swoje produkty dzięki współpracy z wieloma podmiotami takimi jak firmy oferujące sprzedaż wysyłkową, sklepy, stowarzyszenia zakupowe, sklepy sportowe, specjaliści w zakresie sportu, kolarstwa, a także sklepy oferujące produkty rehabilitacyjne, dzięki którym możemy oferować produkty ze wszystkich grup (Fitness, Mikasa, Sprzęt bokserski i sztuk walki). Nasz rozwój koncentruje się obecnie zarówno na rynku niemieckim jak i rynkach eksportowych, ze szczególnym naciskiem na rynki europejskie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie