• Kategorie
  • BIEŻNIA ELEKTRYCZNA BE6000 /HMS

Symbol: 17-19-015
Brak towaru
12650.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty HMS !
EAN 5907695532449
Zostaw telefon

image

Idealna bieżnia do małych klubów fitness lub siłowni domowych

Bieżnia elektryczna BE6000 Premium to produkt idealnie nadający się do mniejszych klubów fitness ceniących sobie jakość. BE6000 Premium to przede wszystkim masywne urządzenie gwarantujące wielką przyjemność biegu, ze względu na swoj unikalny systemy amortyzacji. W połączeniu ze swoimi rozmiarami, bieżnia świetnie stabilizuje biegnącego i daje solidne rozwiązanie na długie, długie lata. System C-CD, który ma na swoim wyposażeniu tłumiące sprężyny anti-shock oraz dźwignie, gwarantuje niebywałą przyjemność z biegu. Poruszanie się po takim pasie przypomina bieg na naturalnej, miękkiej nawierzchni, od której delikatnie odbija się but. Bieżnia BE6000 Premium to przede wszystkim urządzenie, które zostało stworzone z naciskiem na przyjemność z treningu. HMS doskonale rozumie oczekiwania dzisiejszych klientów i robi wszystko, aby produkty były najlepszej jakości z najlepszymi funkcjonalnościami. Wiele możliwości regulacji prędkości oraz kątów nachylenia pozwala na odpowiednie dobranie treningu pod cel użytkownika. Co więcej, prędkość jaką można rozwinąć na bieżni to 22 km/h, co pozwala na intensywny trening interwałowy. Bieżnia jest również wyposażona w automatyczną modyfikację prędkości i kąta nachylenia z pomocą gotowych przycisków. W połączeniu z elektrycznym napędem zapewnia to bardzo płynne działanie.

Elektryczna bieżnia BE6000 jest wyposażona w wiele udogodnień, w tym w odbiornik Wi-Fi. Dodając do tego możliwość podpięcia telefonu, własnych głośników lub słuchawek, otrzymujemy niemalże urządzenie kompletne gwarantujące przyjemny i efektywny trening cardio na redukcję tkanki tłuszczowej. Ogromny monitor 15,6 oraz możliwość korzystania z aplikacji typu Facebook, YouTube, przeglądarka internetowa daje nieograniczone możliwości korzystania z bieżni. Mało jest tego typu sprzętu. Bieżnia BE6000 to w pełni interaktywny cud technologii, który da Ci wielką frajdę podczas każdego pokonanego kilometra. Jakby tego było mało, to urządzenie HMS ma dużo więcej opcji. Dwanaście gotowych treningów i trzy indywidualne programy stworzone z myślą o personalizacji treningu. Masz ochotę na trening interwałowy? Spraw, żeby tak było. Chcesz zrobić 5 kilometrów w słabszym tempie? Wolno Ci biegać wolno. Z bieżnią BE6000 Premium biegasz tak, jak chcesz, a urządzenie pomaga Ci i zapewnia rozrywkę.

Jedna z opcji w produkcie HMS jest totalnym game-changerem. Funkcja Recovery z łatwością sprawdzi Twoje postępy na przestrzen