• Kategorie
 • BIEŻNIA ELEKTRYCZNA Q. VADIS 3.0 /HAMMER

Symbol: 5160
6199.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty HAMMER !
EAN 4005251516009

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Bieżnia elektryczna HAMMER Q. VADIS 3.0 - Przemyślany i niepowtarzalny design. 

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HAMMER Q. VADIS 3.0_4BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HAMMER Q. VADIS 3.0_5

Idealnie stabilny, a do tego unikalny, sprytny mechanizm składania.

Bieżnia HAMMER Q. VADIS 3.0 przekona Cię przemyślanymi i wydajnymi funkcjami! Można ją bardzo szybko złożyć dzięki sprytnemu i pomysłowemu projektowi. Rozłożona i gotowa do użycia - możesz spodziewać się prędkości do 18 km/h oraz pełnej mocy silnika bieżni o mocy 2 KM. Na bieżni zamocowany jest również uchwyt na bidon. Ponadto możesz zmotywować się wirtualnie dzięki innowacyjnej aplikacji fitness Kinomap. Bieżnia HAMMER Q.VADIS 3.0 imponuje również eleganckim wyglądem, dużym, czytelnym wyświetlaczem LED i jest już w 100% zmontowana! Po treningu bez problemu znajdziesz odpowiedni schowek w swoim mieszkaniu. Dzięki innowacyjnemu dodatkowemu „Fold Button na konsoli i pedałowi możesz postawić bieżnię w pozycji pionowej lub poziomej. Czy to pod łóżkiem, czy w kącie obok szafy. Q.VADIS 3.0 można schować, aby zaoszczędzić miejsca i by była w gotowości na ponowne użycie.

Programy non-stop

Twoja bieżnia HAMMER Q.VADIS 3.0 rozpieści Cię szeroką gamą programów, które wzbogacą Twój trening biegowy indywidualnie, pro zdrowotnie lub o wiele dodatkowych urozmaiceń. Możesz wybierać spośród 12 wstępnie wgranych programów treningowych. Każdy program można podzielić na 10 sekcji i odpowiednio dostosować nachylenie i prędkość.
2 programy użytkownika podzielone są na 10 sekcji. Prędkość, nachylenie i czas jazdy można ustawić indywidualnie.
Dzięki 2 programom tętna (dostępne tylko z opcjonalnym pasem telemetrycznym) możesz bezpiecznie trenować wg ustawionego tętna. Prędkość i czas ustawiasz również Ty. Twoja bieżnia Q.VADIS 3.0 to idealna maszyna do biegania, aby móc wyżyć się po ciężkim dniu w pracy!

Świetny wskaźnik wydajności

Twoje dane treningowe są prezentowane w bardzo czytelny sposób na wyraźnym i dużym wyświetlaczu. Na pierwszy rzut oka dostępne masz następujące wartości: dystans, nachylenie, kroki, kalorie, puls, czas i prędkość.
Na konsoli znajduje się przycisk do szybkiej nawigacji oraz uchwyt na tablet. Przyciski dotykowe LCD (przyciski szybkiego wyboru) są również czytelne i ułatwiają ustawienie nachylenia i prędkości. Dzięki wbudowanym głośnikom i wejściu AUX na słuchawki możesz cieszyć się treningiem biegowym z podkładem muzycznym. Podczas treningu można ładować smartfon lub tablet przez port USB na wyświetlaczu

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HAMMER Q. VADIS 3.0_9BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HAMMER Q. VADIS 3.0_2

 

Trenuj na całym świecie z Kinomap i ZWIFT

Trenujesz wirtualnie na tysiącach tras na całym świecie. Możesz zainstalować aplikacje fitness Kinomap i ZWIFT na swoim tablecie lub smartfonie. Następnie po prostu połącz się z Q.VADIS 3.0 przez Bluetooth. Ciesz się wirtualną atmosferą treningową i doświadczeniem na żywo. Dzięki Kinomap pokonujesz fascynujące i zapierające dech w piersiach trasy, a nachylenie bieżni jest nawet dostosowywane do symulowanej trasy w czasie rzeczywistym. Podziel się swoimi sukcesami treningowymi ze znajomymi i obserwatorami lub biegaj z innymi entuzjastami biegania w tym samym czasie.

Rewolucyjna oszczędność miejsca

Masz małe mieszkanie i mało miejsca na bieżnię? Q.VADIS 3.0 oferuje innowacyjną, unikalną funkcję składania. Mechanizm składania pozwala na wygodne i całkowite złożenie bieżni zarówno w poziomie, jak i w pionie.

Bieżnia, która pozwala wygenerować więcej miejsca w Twoim domu

Składanie i rozkładanie jest bardzo łatwe dzięki czerwonemu pedałowi. Aby można było złożyć bieżnię, kąt nachylenia musi być maksymalny (12%). Naciskasz przycisk FOLD na konsoli i tym samym ustawiasz pozycję składania. Po prostu naciśnij czerwony pedał, a bieżnia złoży się. Dzięki uchwytowi z tyłu bieżni i rolkom transportowym można bardzo łatwo przesuwać Q.VADIS 3.0 po pomieszczeniu. Doskonała oszczędność miejsca! Po złożeniu bieżnia idealnie mieści się pod sofą lub podniesiona stanie obok szafki.

Duża powierzchnia do biegania

Obszerna powierzchnia do biegania (grubość 2,5 mm) o wymiarach 140 x 48 cm zapewnia komfort i swobodę biegania podczas treningu. Przemyślana konstrukcja umożliwia trening osób z masą ciała do 130 kg. Bieżnia Q.VADIS 3.0 ma 48 cm szerokości. Daje to idealną swobodę ruchów dla bezpiecznego i efektywnego treningu. Powierzchnia bieżni z wzorem w romby gwarantuje niezbędną przyczepność podczas biegu.

Super miękkie uczucie biegania

6-punktowa super miękka powierzchnia bieżni z tłumieniem wibracji zapewnia realistyczne wrażenia podczas biegu i ruch, który jest bezpieczny dla stawów.

Zwiększenie wydajności

Dodatkowe przyciski dotykowe LCD na konsoli dla pochylenia i prędkości ułatwiają trening. Nachylenie ustawia się za pomocą przycisków strzałek lub 3 przycisków szybkiego wyboru (6%, 9% i 12%). Prędkość kontrolujesz za pomocą przycisków +/- lub 3 przycisków szybkiego wyboru (6, 9 i 12 km/h). Silnik bieżni Q.VADIS 3.0 ma 2 KM i zakres prędkości od 1 do 18 km/h. Z Q VADIS 3.0 pędzisz do przodu!

Zawsze w czołówce

Miej oko na swój puls podczas treningu i regularnie sprawdzaj tętno za pomocą sensorów dotykowych. Aktualna wartość pulsu jest wyraźnie pokazana na wyświetlaczu. Aby móc korzystać z dwóch programów pracy serca, potrzebujesz pasa telemetrycznego. (Nie wchodzi w skład dostawy)

BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HAMMER Q. VADIS 3.0_3BIEŻNIA ELEKTRYCZNA HAMMER Q. VADIS 3.0_7

 

Funkcje komputera:

 • Ilość programów fitness: 12
 • Stale wyświetlane wartości: 6
 • Czytelny wyświetlacz LCD Touch Displey
 • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
 • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
 • Podpórka na tablet, smartfon
 • Uwaga: tablet nie jest dołączony do zestawu
 • Multimedia: Aplikacja, Bluetooth
 • Gniazdo USB z funkcją ładowania

 

Dane techniczne:

 • Moc silnika ciągła: 2,0 KM
 • Moc silnika maks.: 5,0 KM
 • Zakres prędkości: od 1 km/h do 18 km/h
 • Nachylenie: 0-12 % z dokładnością do 1 %
 • Wymiary pasa: 140 x 48 cm
 • Rolki transportowe: tak
 • Zasilanie: 230 v , 50 Hz
 • Waga: 69 kg
 • Max.waga użytkownika: 130 kg
 • Wymiary po rozłożeniu: 160 x 77 x 140 cm
 • Wymiary po złożeniu w pionie: 45 x 77 x 160 cm
 • Wymiary po złożeniu w poziomie: 160 x 77 x 31 cm
 • Kolor: czarny
- PRZEZNACZENIE Domowe
- SYSTEM OPORU Elektryczny
- CECHY DODATKOWE Regulacja kąta nachylenia, Rolki transportowe, Wyświetlacz
- STAN TECHNICZNY Nowy
- DŁUGOŚĆ PASA BIEGOWEGO 140 cm
- MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA 130 kg

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: brak

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: brak

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane.

Maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Dostawa

jest realizowana w dwóch wariantach:

 • Firmą kurierską FEDEX.
 • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki. 

Zwroty

zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

 • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru. 
 • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Firma Hammer już od ponad stu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego. Wszystko zaczęło się od produkcji drewnianych rakiet tenisowych oraz nart. Po II wojnie światowej, pod nazwą „Erbacher“, staliśmy się wiodącym producentem nart, a naszą zasługą było wprowadzenie znaczących innowacji: nasza firma stworzyła pierwsze na świecie narty z tworzywa sztucznego, opracowała i wyprodukowała jako druga firma na świecie - po Howard Head – narty metalowe. W roku 1960 Squaw Valley (USA), Heidi Biebl zdobyła olimpijskie złoto na nartach Erbacher Grand Prix.

W roku 1982 Hammer Sport przejął generalną dystrybucję na terenie Niemiec piłek do siatkówki znanej na całym świecie firmy Mikasa (dostawca dla Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Europy). W roku 1984 firma stworzyła joint venture z największym na świecie producentem sprzętu fitness, o ówczesnej nazwie „DP“. Po zakończeniu tej współpracy, HAMMER SPORT opracował i wprowadził na rynek program domowego sprzętu fitness pod marką HAMMER. Dziś HAMMER SPORT AG to jeden z wiodących dostawców domowego sprzętu fitness na rynku niemieckim. W roku 1996, gamę naszych produktów poszerzyliśmy o sprzęt do boksu i sztuk walki. Stały wzrost sprzedaży i znaczenia firmy na rynku odzwierciedla przekształcenie jej w 1999 w spółkę akcyjną połączone ze zwiększeniem kapitału.  W roku 2005, wprowadziliśmy na rynek naszą najwyższej jakości markę FINNLO. Obecnie to właśnie FINNLO uważane jest za najbardziej innowacyjną markę w Europie. Sukces FINNLO to rezultat konsekwentnej polityki jakości i wyglądu na najwyższym poziomie.

 

image

 

Hammer Sport rozpowszechnia swoje produkty dzięki współpracy z wieloma podmiotami takimi jak firmy oferujące sprzedaż wysyłkową, sklepy, stowarzyszenia zakupowe, sklepy sportowe, specjaliści w zakresie sportu, kolarstwa, a także sklepy oferujące produkty rehabilitacyjne, dzięki którym możemy oferować produkty ze wszystkich grup (Fitness, Mikasa, Sprzęt bokserski i sztuk walki). Nasz rozwój koncentruje się obecnie zarówno na rynku niemieckim jak i rynkach eksportowych, ze szczególnym naciskiem na rynki europejskie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie