• Kategorie
  • BIEŻNIA MECHANICZNA AIR-RUN T300 /INSPORTLINE

Symbol: 20079
Brak towaru
14919.00 -16% 12519.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty INSPORTLINE !
EAN 8596084100795
Zostaw telefon

Opis:

Czy chcesz poprawić swoją kondycję? Dzięki bieżni inSPORTline Air-Run T300 Twoje nogi będą ciężko nad tym pracować! Maszyna jest bezsilnikowa, więc to siła twoich mięśni ją napędza. Będziesz cieszyć się bieganiem bez konieczności podłączania jej do gniazdka elektrycznego!
 
Na największą uwagę i entuzjazm z pewnością zasługuje zakrzywiony pas bieżni, który składa się z oddzielnych płyt plastikowych. Tworzą niezwykłą, ale naturalną powierzchnię do biegania. Ułatwiają to także specjalnie ukształtowane uchwyty, za pomocą których można bezpiecznie trenować nawet podczas chodzenia bokiem lub biegania do tyłu.
 
Ponieważ bieżnię napędzasz tylko Ty, trening jest całkowicie pod kontrolą. Możesz użyć maszyny do chodzenia lub rozpędzenia jej maksymalnie. Dołączony pas na klatkę piersiową umożliwia rozpoczęcie treningu interwałowego.
 

image


imageZmienność treningu

Poręcze bieżni Air Run-T300 są umieszczone tak, że masz wielkie wsparcie i miejsce na wszechstronny trening. Na przykład możesz chodzić bokiem, biegać do tyłu lub podskakiwać tylko jedną nogą, podczas gdy druga spoczywa na antypoślizgowych panelach bocznych. Wszechstronne zastosowanie bieżni jest ograniczone tylko przez Twoja wyobraźnię!

image


Niestandardowe tempoimage

Największą zaletą tego modelu jest ustawienie własnej prędkości. Trenażer nie jest w tym zakresie ograniczony i trenujesz według własnych zasad - niezależnie od tego, czy masz ochotę na szybki marsz, czy sprint na granicy swoich możliwości! Maksymalna prędkość to ta, którą zdołasz osiągnąć.

image


imageProste i przydatne funkcje

Na czytelnym wyświetlaczu zobaczysz wszystkie ważne wartości treningowe oraz, po założeniu pasa piersiowego, pomiar tętna. Posłuży to jako doskonały wskaźnik podczas treningów interwałowych lub podczas monitorowania stref tętna. Wtedy przydatna jest również funkcja Recovery, która mierzy wskaźnik regeneracji po treningu.

image


 

 

 

 

 

Kluczowe cechy:

  • Profesjonalna bieżnia bezsilnikowa
  • Zakrzywiony pas do biegania jest wykonany z nakładek poliuretanowych
  • Szerokie antypoślizgowe boki
  • Specjalnie umieszczone uchwyty do urozmaiconego treningu
  • Nieograniczona maksymalna i minimalna prędkość
  • Kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie
  • W komplecie pas na klatkę piersiową