• Kategorie
  • DRABINKA GIMNASTYCZNA WB14 CLASSIC 230X79CM /NOHRD

Symbol: DC-NH-12.108
2889.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu Oczekuje na dostawę!
Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
EAN 4260263011021

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

NOHrD Logo

 

Drabinka gimnastyczna NOHrD Wallbars

/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_1_d0.jpg

/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_2_61.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_3_11.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_4_67.jpg

 

NOHrD Wallbars - wyposażony w zintegrowane rozkładane ramię przedłużające!

/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_5_cb.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_6_84.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_7_aa.jpg

 

  • Zintegrowane ramię przedłużające - ćwiczenia wiszące i podciągnięcia na WallBars mogą zostać przeprowadzone dzięki górnemu szczeblowi, który można łatwo rozłożyć i zablokować przy pomocy mechanizmu blokującego. Ramie przedłużające jest stabilne, dzięki czemu zapewnia komfort podczas wykonywania ćwiczeń wiszących i kołyszących.
  • Wallbars z 10 lub 14 szczeblami - różne drabinki dla różnych potrzeb: drabinki gimnastyczne NOHrD Wallbars są dostępne w dwóch wersjach z 10 lub 14 szczeblami. Rozstaw szczebli wynosi od 10 do 18 cm.
  • Bezpieczna i stabilna drabinka gimnastyczna - lite drewno, sprężyste liny bezpieczeństwa na ramieniu przedłużającym oraz dodatkowy mechanizm blokowania zapewniają bezpieczeństwo i stabilność. Jest to idealne rozwiązanie na wielofunkcyjne sesje treningowe.

 

NOHrD Wallbars - wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna

/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_8_1f.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_9_73.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_10_5c.jpg

 

Drabinki gimnastyczne NOHrD Wallbars są uniwersalnymi urządzeniami do ćwiczeń, Mogą zostać wyposażone w dodatkowe akcesoria rozszerzające ich możliwości. Wszystkie akcesoria są dostępne do dokupienia osobno.

W łatwy sposób możesz zmienić swoją drabinkę gimnastyczną w ławkę dolną, prostą czy dodatkowe ramiona.

  • CombiTrainer- znacznie rozszerza zakres szkolenia na drążkach ściennych. Trenujesz tylko z własnym ciężarem.
  • MultiAdapter - może być używany w dwóch podstawowych pozycjach na drabinkach i można go zamocować na różnych wysokościach.
  • Ławka treningowa- klasyczne ćwiczenia z ławką treningową są również możliwe, po prostu zawieś ławkę na wybranym szczeblu.

 

Trening na drabince NOHrD Wallbars - Ćwiczenia rozciągające, trening tułowia, pleców lub ćwiczenia wiszące i kołyszące

WallBars firmy NOHrD to wielofunkcyjne drabinki ścienne wykonane ze szlachetnego drewna, specjalną cechą jest rozkładany drążek na górze drabinki. Drabinka gimnastyczna jest elegancka, stabilna i bezpieczna - posiada możliwość zamontowania wielu rozszerzeń dzięki czemu sprawia, że jest bardzo wielofunkcyjnym i wszechstronnym urządzeniem treningowym. Drabinka zajmuje mało miejsca, a dodatkowe rozszerzenia typu CombiTrainer, ławka nachylona czy multi-adapter mozna złożyć po treningu na WallBar. 

Trening na drabince gimnastycznej jest możliwy przy prawie każdym poziomie sprawności - natomiast trening jest najbardziej skuteczny na: budowanie siły, ogólna wydolność organizmu i trening koordynacji ruchowej.


/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_11_36.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_12_c2.jpg/upload/ss24/images/DRABINKA-GIMNASTYCZNA-WALLBARS-10-NATURAL-JESION-NOHRD_13_89.jpg

 

  • Trening siłowy dla wszystkich- ćwicz całe ciało na drabinkach gimnastycznych WallBars. Trening działa nie tylko poszczególne mięśnie, ale ma zastosowanie dla pełnych grup mięśni a wprzypadku podstawowych funkcji można trenować bez dodatkowych akcesoriów. To sprawia, że WallBars jest przydatnym urządzeniem do treningu siłowego, szczególnie dla początkujących.
  • Ogólna wydolność organizmu - <