• Kategorie
  • FOTEL MASUJĄCY DO MASAŻU CARLITA /INSPORTLINE

Symbol: 23662-1
14439.00 -20% 11551.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty INSPORTLINE !
EAN 8596084136626

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

image

Fotel do masażu inSPORTline Carlita ma wszystko, o co możesz poprosić po długim, ciężkim dniu!

Dzięki 12 wstępnie ustawionym programom, 5 poziomom prędkości masażu, fotel spełni Twoje potrzeby. A jeśli to nie wystarczy, jest też masaż powietrzny lub grzejący. 20 poduszek powietrznych w obszarze nóg i ramion pomoże Ci rozluźnić kończyny. Kolejną świetną funkcją jest wbudowany jonizator powietrza, który odświeża otaczające powietrze podczas masażu.

FOTEL MASUJĄCY DO MASAŻU CARLITA /INSPORTLINE_0FOTEL MASUJĄCY DO MASAŻU CARLITA /INSPORTLINE_1

Oprócz panelu sterowania i przycisków prędkości na podłokietnikach masaż można regulować również głosowo - w instrukcji znajdziesz listę angielskich zwrotów, dzięki którym będziesz mógł ustawić parametry masażu nawet przy zamkniętych oczach. Jeśli więc chcesz popracować nad swoimi umiejętnościami angielskiego podczas masażu, możesz to zrobić!

Dzięki programowi Zero Space nie musisz myśleć o tym, jak bardzo fotel odchyla się do tyłu podczas masażu. Wystarczy ustawić go co najmniej 5 cm od ściany i gotowe. Dzięki funkcji Zero Gravity jednym przyciskiem możesz przejść do tzw. pozycji „nieważkości", w której rozkładasz swój ciężar tak, aby jak najbardziej odciążyć kręgosłup od wpływu grawitacji.

Jonizacja powietrza

Jonizator powietrza generuje jony ujemne, które oczyszczają powietrze usuwając szkodliwe substancje i mikrocząsteczki. Usprawni to Twój oddech podczas masażu, a dodatkowo oczyszczone powietrze przyjemnie Cię odświeży!

Zero Space & Gravity

Dzięki programowi Zero Space nie musisz myśleć o tym, jak bardzo fotel odchyla się do tyłu podczas masażu - nie przechyla się, tylko ślizga się do przodu i nie musisz nim w żaden skomplikowany sposób manipulować. Wystarczy ustawić go co najmniej 5 cm od ściany i gotowe!

Dzięki funkcji Zero Gravity jednym przyciskiem możesz przejść do tak zwanej pozycji „nieważkości", w której rozkładasz swój ciężar tak, aby jak najbardziej odciążyć kręgosłup od wpływu grawitacji. Zmniejszy to nacisk wywierany na serce, rozszerzy pojemność płuc i wspomoże krążenie krwi w nogach.

Przyjemne ocieplenie pleców

Plecy ogrzewane są długofalowym promieniowaniem podczerwonym, które wnika głęboko w mięśnie. Maksymalna temperatura oparcia sięga 40°C - 50°C, co jest optymalne dla idealnego rozgrzania i uśmierzenia bólu. Masaż rozgrzewający jest skuteczniejszy i przyjemniejszy, a także może być wykorzystany do szybkiego przywrócenia ciepła w przypadku przeziębienia!

Ożywczy masaż powietrzny

Zestaw 20 poduszek powietrznych w okolicy ramio