Zadaj pytanie...
 • MODUŁ BLUETOOTH SMARTROW DO WIOŚLARZY /WATERROWER

Symbol: AW-WR-810-N
1715.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
InPost Paczkomaty 24/7 pobranie 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
InPost Paczkomaty 24/7 przedpłata 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty WATERROWER !

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

WaterRower Logo

 

imageimageimage

Moduł rolka Bluetooth SmartRow do wioślarzy wodnych WaterRower

Przenieś swoje doświadczenia wioślarskie na wyższy poziom dzięki SmartRow. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu True Performance, SmartRow oblicza bezwzględną moc generowaną przez użytkownika podczas każdego pociągnięcia, zapewniając najdokładniejszy pomiar ergometru w kategorii maszyny wioślarskiej.

Wiodąca w branży aplikacja SmartRow rejestruje wskaźniki sprawności i kluczowe wskaźniki wydajności, takie jak charakterystyka mocy, częstotliwość bicia serca i długość skoku dla każdej sesji treningowej, pozwalając śledzić wyniki treningu i analizować dane, aby poprawić technikę. Każdy trening jest zapisywany i dostępny w aplikacji, umożliwiając przegląd wszystkich wcześniejszych cykli treningowych, zachęcając do pobijania własnych rekordów.

Analizuj i porównuj dane dotyczące osiągów z innymi uzytkownikami WaterRower w zaciszu swojego domu, zmierz się z kolegą z drużyny w totalnym 2K na boathouse lub po prostu znajdź codzienną motywację, poprawiając własne rekordy. SmartRow wydobywa mistrza wiosłowania z każdego użytkownika.

Sprawdź wideo instalacyjne SmartRow w menu Instrukcje.

 

Do montażu rolki SmartRow we wioślarzach z serii M1 wymagany jest dodatkowy uchwyt mocujący.

Uchwyt jest do dokupienia osobno.

 

Uwaga!:

 • Wymagany montaż. Szacowany czas montażu to 45 minut. Do montażu potrzebne są dodatkowe narzędzia: klucze imbusowe 3/4/5/6mm i klucz oczkowy 1/2 cala lub płaski. Jeśli moduł / rolka do konwersji SmartRow jest zamawiana wraz z WaterRowerem, montaż wciąż jest wymagany we własnym zakresie. Zestaw SmartRow dostarczany jest z małym / bocznym uchwytem telefonu widocznym na zdjęciach.

 

Aplikacja SmartRow jest kompatybilna z większością pasów telemetrycznych Bluetooth dostępnych na rynku. Upewnij się, że pas używa otwartego standardowego protokołu Bluetooth. Zalecamy używanie pasów takich jak przykładowo Polar H7.

 

/upload/wr-polska/images/Modul-rolka-Bluetooth-SmartRow-do-wioslarzy-wodnych-WaterRower_1.jpg/upload/wr-polska/images/Modul-rolka-Bluetooth-SmartRow-do-wioslarzy-wodnych-WaterRower_2.jpg

SmartRow

Dzięki innowacyjnemu czujnikowi True Performance SmartRow oblicza moc bezwzględną zastosowaną przez użytkownika podczas każdego pociągnięcia, zapewniając najdokładniejszy pomiar ergometru w kategorii maszyn wiosłowych.

SmartRow to zaawansowane technologicznie koło (rolka) do urządzenia WaterRower, które bezprzewodowo łączy się ze smartfonem / tabletem. Elektronika wewnątrz SmartRow mierzy siłę bezwzględną i długość pociągnięcia, aby obliczyć moc wyjściową.

image

 

Śledź dokładnie treningi.

SmartRow zamieni Twój WaterRower w sprawdzony ergometr laboratoryjny i będzie śledził wszystkie Twoje treningi.

Popraw swoją technikę.

Korzystając z krzywej siły, można monitorować każde pociągnięcie, a zatem mieć najlepsze sprzężenie zwrotne. Zoptymalizuj długość pociągnięcia, maksymalną siłę i całkowitą energię!

Zobacz swoje postępy.

SmartRow zapisuje wszystkie treningi, osobiste rekordy i zmienne fitness. Śledź swoje ulepszenia!

Udostępniaj wyniki w dowolnym miejscu.

Porównaj dane dotyczące wydajności z innymi właścicielami WaterRower w zaciszu swojego domu, rzuć wyzwanie swojemu członkowi zespołu na 2k na boathouse lub po prostu znajdź swoją motywację aby przełamać swoje najlepsze czasy.
 
imageimageimageimageimage

Linki do Pobrania aplikacji:

 

SmartRow FAQ

Co to jest SmartRow? SmartRow to inteligentna rolka do drewnianych WaterRowerów, która mierzy moc w radykalnie nowy sposób. Elektronika wewnątrz rolki mierzy siłę i długość pociągnięcia i oblicza moc, niezależnie od poziomu wody w zbiorniku. Dane są prezentowane bezprzewodowo na urządzeniu mobilnym, takim jak smartfon lub tablet.

Jakie są zalety SmartRow? Przede wszystkim: dokładność. Czyli lepsze dane o treningu. Za pomocą SmartRow możesz zoptymalizować swój trening, ponieważ pokazuje on wykres siły, każdego pociągnięcia. Świetny sposób na poprawę techniki! Czujnik tętna można również łatwo podłączyć do urządzenia, a wyniki będą prezentowane podczas treningu. Posiadanie treningów na urządzeniu mobilnym jest również wielką zaletą rolki SmartRow.

Czy mogę połączyć aplikację SmartRow z monitorem S4? Nie, nie możesz. SmartRow jest niezależnym miernikiem mocy i ma bezpośrednie połączenie Bluetooth z urządzeniem mobilnym.

Czy muszę wprowadzić poziom wody w aplikacji? Nie, ty nie. SmartRow mierzy siłę wymierzoną niezależnie od ilości wody w zbiorniku. Możesz zmienić poziom wody zgodnie ze swoimi preferencjami i nadal porównywać swoje wyniki z innymi w 100% uczciwy sposób.

Czy muszę kalibrować SmartRow, jak na przykład z powermeterem na rowerze? Nie musisz niczego kalibrować! SmartRow sam się skalibruje, a dzięki temu automatycznie dostosuje się do zmian bungeo odrzutu w stosunku do temperatury i czasu.

Które monitory tętna są zgodne ze SmartRow? Aplikacja SmartRow będzie działać tylko z monitorami tętna Bluetooth, które korzystają z otwartego standardowego protokołu Bluetooth. Na rynku jest wiele monitorów, takich jak paski na klatkę piersiową, zegarki, opaski na ramię i trackery fitness. Sprawdź, zanim kupisz coś nowego. Ze względu na dokładność zalecamy stosowanie pasa na klatkę piersiową.

Jakich baterii powinienem używać i ile godzin mogę trenować na bateriach? Zalecamy 3 baterie alkaliczne AA 2500 mAh. Inne 1,5Volta AA będą działać, ale może to wpłynąć na liczbę godzin, które możesz wykonać. W zależności od jakości akumulatora można trenować co najmniej 50 godzin.

Czy mogę zmienić układ mojego wyświetlacza? Jeśli przejdziesz do ustawień > opcji wyświetlania, możesz włączyć lub wyłączyć tryb „zaawansowany". Gdy tryb zaawansowany jest wyłączony, metryki są ograniczone do prostego układu.

Jeśli włączony jest tryb zaawansowany, możesz spersonalizować metryki (ustawienia > zmienić ustawienia wyświetlania) i wybrać z poniższej listy:

 • Power [W] - moc w watach, ostatniego pociągnięcia
 • Ave. power [W] - średnia moc w watach od początku treningu
 • Energia [Kcal] - energia spalana w kaloriach od początku treningu
 • Str./min/SPM - rzeczywista liczba uderzeń na minutę
 • Str.length [cm] - długość ostatniego pociągnięcia
 • Str.count - liczba pociągnięć od początku treningu
 • Work [J] - energia w dżulach ostatniego pociągnięcia
 • Peak force [N] - maksymalna siła w Newtonie podczas ostatniego pociągnięcia
 • Speed / 500 m - 500-metrowy podział czasu ostatniego pociągnięcia
 • Ave. speed / 500 m - średni czas podziału 500 metrów od początku treningu
 • Speed [m / s] - prędkość wm / s ostatniego pociągnięcia
 • Speed [km / h] - prędkość w km / h ostatniego pociągnięcia
 • Speed [kCal / h] - prędkość w kCal / h, ostatniego pociągnięcia
Co to jest Watt/Kg i Watt/Beat? Są to profesjonalne wskaźniki sprawności. Po treningu aplikacja SmartRow dzieli średnią moc przez wagę wprowadzoną w „ustawieniach profilu". Jeśli używasz czujnika tętna, aplikacja wyświetli „Watt / beat", czyli podział średniej mocy i średniego tętna.

Dlaczego powinienem zarejestrować konto? Jeśli zarejestrujesz konto i jesteś zalogowany, wszystkie treningi będą przechowywane na naszym serwerze i będą zawsze dostępne na innych urządzeniach. Jeśli dane treningowe nie zostaną utracone, po przełączeniu na inne urządzenie.

Jak włączyć SmartRow? Jedno pociągnięcie aktywuje SmartRow. Gdy zobaczysz dwie migające niebieskie diody LED, SmartRow rozpocznie wyszukiwanie połączenia. Jeśli nie ma połączenia Bluetooth w ciągu 1 minuty, wyłączy się.

Niebieskie diody LED migają, co teraz? SmartRow szuka połączenia Bluetooth. Otwórz aplikację SmartRow i naciśnij przycisk Bluetooth lub przejdź do ustawień, aby zainicjować połączenie.

Zapala się czerwona dioda LED, co to znaczy? Jeśli widzisz czerwoną diodę LED, oznacza to, że baterie należy wymienić.

Nie mogę uzyskać połączenia z SmartRow? Upewnij się, że Bluetooth urządzenia mobilnego jest aktywny.
 
Czy niebieskie diody LED migają, gdy obracasz rolkę SmartRow?
 • Tak, przejdź do Ustawienia > Bluetooth SmartRow i podłącz SmartRow.
 • Nie, sprawdź baterie i / lub podłączenie baterii.
Mam połączenie, ale nie działa?
 • Czy jesteś podłączony do odpowiedniego SmartRow? Jeśli zainicjujesz połączenie, migające niebieskie diody LED powinny zgasnąć w ciągu dwóch sekund. Jeśli diody LED SmartRow nadal migają, prawdopodobnie jesteś podłączony do innego SmartRow. Przyda się tutaj dwucyfrowy numer ID SmartRow.
 • Czy SmartRow jest zamontowany we właściwy sposób? Jeśli siedzisz na swoim WaterRowerze, kabel akumulatora SmartRow musi znajdować się po lewej stronie. Jeśli nie, jest nieprawidłowo zamontowany. To powinno być naprawione jako pierwsze.

 

Wioślarze wodne WaterRower posiadają samoregulujący się opór wodny. Użytkownik, który wykonuje ćwiczenia na urządzeniu nie musi znać się na jego ustawianiu ponieważ opór automatycznie dostosowuje się do siły z jaką ćwiczący wiosłuje. To znaczy, że im mocniej wiosłujesz tym większy jest opór. W przypadku urządzeń takich jak wioślarze wodne opór wytwarza się wskutek ruchów wiosła w zbiorniku wody.

Ćwicząc z WaterRower nie ma żadnego ryzyka „przepracowania się" Urządzenie może być użytkowane dosłownie przez każdego niezależnie od wieku, płci czy kondycji. Wioślarze wodne WaterRower pracują niesamowicie cicho, a użytkownik może oddać się relaksowi przy dźwięku szumu wody podczas wykonywania każdego pociągnięcia zupełnie tak samo jakby realnie wiosłował płynąc łódką w naturalnym środowisku.

"Ćwiczenia na wioślarzach wodnych w domu lub na świeżym powietrzu z dowolną intensywnością ćwiczeń, wymagają większych nakładów energii niż jakakolwiek inna aktywność treningowa. Kalorie spalane są w zależności od liczby wykorzystywanych mięśni oraz intensywności i czasu trwania treningu. Wioślarstwo z siedzeniem przesuwanym używa bardzo dużej masy mięśniowej, ponieważ mięśnie górne, dolne oraz tułowia pracują energicznie." - Dr. C Everett Koop- Former US Surgeon General

Główną zaletą wioślarzy WaterRower jest wysokiej jakości ręczne wykończenie, charakteryzują się bardzo długą żywotnością oraz wspaniałym uczuciem podczas wiosłowania. WaterRowery mogą być użytkowane w każdym otoczeniu, podczas ćwiczenia słychać tylko naturalny szum wody dlatego nie przeszkadzają innym użytkownikom znajdującym się w tym samym pomieszczeniu.

Każde pociągnięcie w urządzeniu jest niezwykle płynne przy czym rozkłada pracę na poszczególne grupy mięśniowe. Wioślarze WaterRower nie wymagają skomplikowanego montażu, nie zabierają dużo miejsca a po skończonym treningu wystarczy postawić je pionowo. Stylistyka sprzętów została dobrana w taki sposób żeby przypominały one bardziej mebel niż urządzenia treningowe dlatego w większości przypadków będą bardzo ładnie i estetycznie wyglądać w mieszkaniach.

image

Kolejną bardzo ważną rzeczą jest fakt, że WaterRowery nie wymagają dosłownie żadnej konserwacji oprócz wymiany co jakiś czas wody w zbiorniku. Koniec brudnych i wysmarowanych rąk tak jak w przypadku innych urządzeń, które trzeba systematycznie smarować różnego rodzaju smarami.

Trenażery WaterRower są krótsze niż inne podobne im urządzenia treningowe. Wodny system automatycznego oporu jest najbardziej zbliżony do rzeczywistego ruchu wioślarskiego występującego w naturze. Wiosłując na urządzeniu właśnie siłą swoich mięśni zwiększasz bądź zmniejszasz obciążenie co jest bardzo wygodne i uniwersalne, a co za tym idzie w bardzo łatwy i wygodny sposób dostosujesz niezwykle precyzyjnie opór do swoich umiejętności i oczekiwań.

Wioślarze marki WaterRower zostały wykonane z najlepszych jakościowo materiałów dostępnych na rynku. Modele: Home, Club, Oak, Maple, Blank, Classic, Club, Natural, Oxbridge, Xeno Muller, oraz Studio zostały wykonane z wysokogatunkowego drewna. Modele: M1 LoRise i M1 HiRise z aluminium natomiast modele: S1 LoRise oraz S1 HiRise z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Patrząc z boku widać, że producent nie oszczędzał na materiałach produkując swoje WaterRowery, dzięki czemu maszyny są odporne na tarcia oraz uszkodzenia mechaniczne.

Gwarantujemy, że urządzenia będą służyć bezproblemowo przez wiele, wiele lat i nawet z upływem czasu nie będą się zbytnio różnić stanem technicznym od tych nowych z katalogów ponieważ zostały naprawdę solidnie wykonane.

imageimage

Co jeszcze możemy powiedzieć o naszych urządzeniach?

Na pewno to, że trening wioślarski jest jednym z najbardziej popularnych treningów uprawianych w domu, angażuje aż 84% mięśni całego ciała, co bardzo pozytywnie wpływa na twoją kondycję oraz poprawia wydolność organizmu i co najistotniejsze, możesz w bardzo krótkim czasie osiągnąć spektakularne rezultaty.

Większość WaterRowerów w naszej ofercie posiada nowoczesne komputery treningowe S4 V2, oprócz modeli: Home i Studio ponieważ te zostały wyposażone w komputer treningowy z serii A1. Komputery umożliwiają monitorowanie na bieżąco tak żeby w prosty i przejrzysty sposób sprawdzać swoje osiągnięcia oraz pobijać własne rekordy. Można również modyfikować trening w taki sposób by był wydajniejszy niż poprzedni.

Przypominamy również, że do naszych WaterRowerów dostępnych jest wiele akcesoriów dodatkowych takich jak: uchwyty na tablety i smartphony, zestawy do monitorowania pulsu, zestawy czyszczące, barwniki do wody oraz maty pod sprzęt.

Do monitorów w wersji S4 V2 można bez większych problemów dołożyć moduł do pomiaru pulsu, który umożliwia bardziej dokładne odczyty! Jeżeli zdecydujesz się na zestaw razem z pasem telemetryczny to już masz cały niezbędny zestaw natomiast jeżeli posiadasz komputer z tylko odbiornikiem to musisz jeszcze dokupić pas telemetryczny. Dostępne są również moduły bluetooth, dzięki którym istnieje możliwość sparowania urządzenia ze smartphonem, komputerem lub tabletem a co za tym dalej idzie można ćwiczyć jeszcze wygodniej z dodatkowymi aplikacjami treningowymi.

 

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: 2 lata

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: 2 lata

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane.

Maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

 

#WioślarzWodny, #ErgometrWioślarski, #WaterRower, #WioślarzWaterRower, #TrenażerWioślarski, #TrenażerWaterRower, #ErgometrWaterRower, #AkcesoriaWaterRower, #SmartRow, #WaterRowerSmartRow, #WaterRowerModułBluetooth

MARKA WaterRower
KOMPATYBILNOŚĆ Aplikacja SmartRow (Wymagany moduł SmartRow), Wioślarze wodne Waterrower aluminiowe, Wioślarze wodne WaterRower drewniane, Wioślarze wodne WaterRower stalowe
TYP MODUŁU Zewnętrzny
TECHNOLOGIA POŁĄCZENIA Bluetooth
STAN TECHNICZNY Nowy

WaterRower Logo

 

Dostawa jest realizowana w dwóch wariantach:

 • Firmą kurierską FEDEX.
 • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki.

 

Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

 • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru.
 • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

WaterRower Logo

 

Historia amerykańskiej marki WaterRower

sięga końca lat 80 XX wieku. Wówczas Amerykanin John Duke opracował łatwy w użyciu sprzęt do wiosłowania. Zakładał On, że trening na lądzie powinien w maksymalnie zbliżony sposób symulować warunki, które panują na wodzie. Wynalazł więc oryginalny i unikalny Wioślarz Wodny WaterRower.

Wioślarze wodne marki WaterRower

są co roku prezentowane między innym na największych na świecie Targach Międzynarodowych. Obecnie marka WaterRower jest bardzo popularna a jej oferta obejmuje produkty dostępne w sprzedaży zarówno w kraju, jak i za granicą.

W roku 2008 marka WaterRower

zdobyła nagrodę za doskonałość Plus X Awards, która jest najważniejszym na świecie wyróżnieniem dotyczącym innowacji w dziedzinie technologii, lifestyle'u oraz sportu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie