• Kategorie
 • ORBITREK CROSS MOTION BT /HAMMER

Symbol: 4128
Brak towaru
2699.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty HAMMER !
EAN 4005251412806
Zostaw telefon

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Trenażer eliptyczny HAMMER CROSS MOTION BT.

Nowoczesny rower eliptyczny z Bluetooth i aplikacją. Trenażer eliptyczny CROSS MOTION BT dedykowany użytkownikom domowym to wspaniały wybór w tym progu cenowym.

Cross Motion HAMMER BT cechuje się bardzo dobrą jakością wykonania. W porównaniu do swojego starszego brata rower eliptyczny przeszedł lifting layoutu oraz dostał zintegrowany moduł Bluetooh dzięki czemu nie potrzeba dodatkowych urządzeń.

Trenażer eliptyczny Cross Motion HAMMER BT przeznaczony dla użytkowników domowych ceniących sobie komfort podczas wykonywania ćwiczeń. Sprzęt polecany przez producenta HAMMER oraz nasz Sklep Sportowy. 

Trenażer eliptyczny Cross Motion BT firmy HAMMER oferuje trening crossowy, który cechuje różnorodność i skuteczność. Dzięki 22 programom treningowym i kompatybilności z aplikacją treningową iConsole +, trening nigdy nie jest nudny. Rób treningi kardio na Cross Motion BT i spalaj przy tym porządną ilość kalorii. Osiągnij wymarzoną wagę, zwiększ wydajność w życiu codziennym i popraw kondycję serca. Trenażer eliptyczny Cross Motion BT firmy HAMMER to wejściówka w zdrowsze i lepsze życie!

 

imageimage

 

Maksymalna różnorodność dzięki 22 programom treningowym:

 • Dzięki 22 programom treningowym to Ty podejmujesz decyzję o indywidualnym treningu, który może się różnić w zależności od formy w danym dniu, ilości czasu lub celu treningowego. Chcesz uwolnić się od stresu po długim dniu w biurze? Odprężający trening - to jest to czego potrzebujesz. Czy wolisz treningi intensywne i chętnie pobijasz swoje rekordy? Wtedy najlepiej wybierz krótki trening siłowy. Decyzja należy tylko do Ciebie!
 • Dzięki 12 programom wysokim i niskim możesz dostosować swój indywidualny poziom wydajności do sesji treningowej, a tym samym zwiększać stopniowo efektywność. Programy można łatwo i szybko wybierać za pomocą pokrętła "Wciśnij i obróć". Aspekt zdrowotny na rowerze eliptycznym Crosslife BT firmy HAMMER to 4 programy serca, które umożliwiają trening sercowo-naczyniowy sterowany tętnem.

 

imageimage

 

Aplikacja z trasą. Bądź zmotywowany dzięki aplikacji treningowej iConsole +, która zapewnia bezpłatnie alternatywne menu i innowacyjną trasę. A to dzięki połączeniu roweru eliptycznego Cross Motion BT firmy HAMMER za pomocą Bluetooth z aplikacją na smartfonie lub tablecie. Umożliwia to korzystanie ze smartfona / tabletu jako pełnowartościowego komputera treningowego, w którym można przebiec samodzielnie zdefiniowane lub z góry zaprogramowane trasy. Więcej zabawy i motywacji do treningu! 

Mocna technika, wysoka jakość wykonania. O wytrzymałości mechanicznej roweru eliptycznego Cross Motion BT firmy HAMMER świadczy nie tylko niezniszczalny, elektroniczny układ hamulcowy, ale również masa koła zamachowego - 18 kg i wbudowane wysokiej jakości łożyska kulkowe. Cross Motion BT jest cichutki, a zatem nic nie stoi na przeszkodzie późnemu treningowi w wynajętym mieszkaniu. 

Trening zdrowia i siły w jednym. Na rowerze eliptycznym Cross Motion BT firmy HAMMER, możesz wykonywać zarówno treningi wytrzymałościowe dla zdrowego serca, ale jednocześnie masz urządzenie treningowe, które wesprze Twoje sportowe ambicje. Przy mocy 10 - 350 Watt (przy 60 obrotach na minutę, niezależnie od prędkości) do 400 Watt (przy 80 obrotach na minutę, zależnych od prędkości), możesz wykonać trening o dużej intensywności, który naprawdę Cię wzmocni. Efektywniej już nie można! 3-krotnie regulowane pedały zapewniają ergonomiczny trening. 

Podsumowanie. Trenażer eliptyczny Cross Motion BT firmy HAMMER jest symbolem nowoczesności i absolutnej różnorodności! Wszechstronny komputer treningowy i wysokiej jakości wykonanie sprawiają, że Cross Motion BT firmy HAMMER jest doskonałym partnerem treningowym do osiągania celów fitnessowych.

 

imageimage

 

Parametry techniczne:

 • Kolor: srebrny
 • Waga: 40 kg
 • Max. waga użytkownika: 130 kg
 • Wymiary: ( L/W/H ): 123 x 53 x 164 cm
 • Dynamiczny, modny, niespotykany design
 • Trenażer eliptyczny klasy HA odpowiada normie DIN EN 957-1/5
 • Dwa sensory dotykowe
 • Ergonomiczne uchwyty ( 1 stały i 2 ruchome uchwyty dla większej zmienności )
 • Specjalnie uformowane pedały dla pewnego stania , odstęp pomiędzy pedałami-21 cm, dla zapewnienia zdrowego ruchu
 • Uchwyt na tablet
 • Moc: 10-350 Watt
 • System napędowy: pasek rowkowany
 • System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym
 • Ustawienie oporu: sterowane komputerowo
 • Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów
 • Regulacja obciążenia: niezależna od ilości obrotów
 • Ilość programów fitness: 12
 • Waga koła zamachowego: 20 kg
 • Długość kroku: 37 cm
 • Rodzaj wyświetlacza: LCD
 • Wskaźniki na komputerze: dystans/ czas/ prędkość / spalanie kalorii/ tętno
 • Stale wyświetlana wartość: 1+6
 • Ilość użytkowników: 4
 • Ilość programów treningowych: 22
 • Pomiar tętna: sensory dotykowe dłoni
 • Zintegrowany odbiornik tętna dla pasa telemetrycznego: tak
 • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
 • Procentowy wskaźnik tętna dla górnej granicy tętna: tak
 • Programy treningowe sterowane tętnem: 4
 • Zintegrowane rolki transportowe: tak
 • Zasilanie: 230V, 50Hz
- CECHY DODATKOWE Rolki transportowe, Wyświetlacz
- MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA 130 kg
- SYSTEM OPORU Magnetyczny

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: brak

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: brak

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane.

Maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Dostawa

jest realizowana w dwóch wariantach:

 • Firmą kurierską FEDEX.
 • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki. 

Zwroty

zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

 • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru. 
 • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

PZxMrN19PCB7elpmvzoK5F8sMtHSzlnwiOxs9XqTKRAQjRw0GwkB+IDj4uNqyY+4JC9bZLf+8rfcXxsTldI8M37eTddoL7pTjjzP19IjtnDiutU90rVEsTHnD9nRSzrJahqZTv0gvh4xi8uy+XGX37FlvHdFrT3svgPGwJOvyapYckAAAAASUVORK5CYII= (543×93)

 

Firma Hammer już od ponad stu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego. Wszystko zaczęło się od produkcji drewnianych rakiet tenisowych oraz nart. Po II wojnie światowej, pod nazwą „Erbacher“, staliśmy się wiodącym producentem nart, a naszą zasługą było wprowadzenie znaczących innowacji: nasza firma stworzyła pierwsze na świecie narty z tworzywa sztucznego, opracowała i wyprodukowała jako druga firma na świecie - po Howard Head – narty metalowe. W roku 1960 Squaw Valley (USA), Heidi Biebl zdobyła olimpijskie złoto na nartach Erbacher Grand Prix.

W roku 1982 Hammer Sport przejął generalną dystrybucję na terenie Niemiec piłek do siatkówki znanej na całym świecie firmy Mikasa (dostawca dla Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Europy). W roku 1984 firma stworzyła joint venture z największym na świecie producentem sprzętu fitness, o ówczesnej nazwie „DP“. Po zakończeniu tej współpracy, HAMMER SPORT opracował i wprowadził na rynek program domowego sprzętu fitness pod marką HAMMER. Dziś HAMMER SPORT AG to jeden z wiodących dostawców domowego sprzętu fitness na rynku niemieckim. W roku 1996, gamę naszych produktów poszerzyliśmy o sprzęt do boksu i sztuk walki. Stały wzrost sprzedaży i znaczenia firmy na rynku odzwierciedla przekształcenie jej w 1999 w spółkę akcyjną połączone ze zwiększeniem kapitału.  W roku 2005, wprowadziliśmy na rynek naszą najwyższej jakości markę FINNLO. Obecnie to właśnie FINNLO uważane jest za najbardziej innowacyjną markę w Europie. Sukces FINNLO to rezultat konsekwentnej polityki jakości i wyglądu na najwyższym poziomie.

 

image

 

Hammer Sport rozpowszechnia swoje produkty dzięki współpracy z wieloma podmiotami takimi jak firmy oferujące sprzedaż wysyłkową, sklepy, stowarzyszenia zakupowe, sklepy sportowe, specjaliści w zakresie sportu, kolarstwa, a także sklepy oferujące produkty rehabilitacyjne, dzięki którym możemy oferować produkty ze wszystkich grup (Fitness, Mikasa, Sprzęt bokserski i sztuk walki). Nasz rozwój koncentruje się obecnie zarówno na rynku niemieckim jak i rynkach eksportowych, ze szczególnym naciskiem na rynki europejskie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie