• Kategorie
  • BIEŻNIA ELEKTRYCZNA BE5000-I /HMS

Symbol: 17-19-007
Brak towaru
3750.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty HMS !
EAN 5907695501650
Zostaw telefon

image

 

Solidna bieżnia marki HMS

Bieżnia elektryczna BE5000-I HMS to przede wszystkim solidna konstrukcja, za którą odpowiadają najlepsi inżynierzy z jednej z najpopularniejszych firm na rynku fitness. Bieżnia BE5000-I to nie tylko urządzenie do treningu cardio, ale także sprzęt urozmaicający życie. Oczekujesz od tego typu urządzenia, aby zawierało interaktywne funkcje nadające treningowi nowego wymiaru? Wymiaru, który wprowadzi Cię do nowego świata biegu i w miły sposóbpomoże Ci wymodelować swoją sylwetkę oraz zbudować żelazną kondycję? Jeśli właśnie tego oczekujesz, urządzenie marki HMS BE5000-I zostało stworzone z myślą o Tobie. Bieżnia wyposażona w komputer, w którym zaimplementowano wiele udogodnień oraz „bajerów” specjalnie po to, aby każdy użytkownik mógł z radością decydować się na trening cardio. Czasy, gdy dbanie o sylwetkę było po prostu reżimem oraz cechą najdoskonalszych sportowców już przeminęły. Nastały czasy przyjemnych treningów i urządzenia do tego przeznaczone starają się spełnić te założenia. Elektryczna bieznia BE5000-I to innowacyjny produkt w świetnej cenie. Wyposażony w najnowsze technologie komputer daje możliwość podłączenia smartfona/tabletu do urządzenia. Wystarczy mieć urządzenie z systemem android/iOS. Bezpłatnie otrzymasz dostęp do aplikacji wprowadzającej Cię w nowy wymiar interaktywnego świata biegania. Aplikacja DelighTech Fitness App to dzieło specjalistów oraz fanów sportu. Dzięki temu otrzymujemy w jednym programie wiele istotnych funkcji wpływających na efektywność oraz przyjemność treningu. Chcesz przenieść się do tajemniczej krainy Chin i pobiegać wokół Chińskiego Muru? Dzięki aplikacji połączonej z Google View jest to możliwe. Skalibrowanie konfiguracji zajmie Ci chwilę, a zapewni frajdę na wiele, wiele miesięcy. W końcu świat jest piękny i wielki! Poza tym – aplikacja zapewnia Ci dostęp do informacji na temat Twojego treningu. Monitoruje postęp i chętnie podzieli się z Tobą wiedzą na temat tego, czy trening dał Ci popalić, czy jednak jest dla Ciebie zdecydowanie za łatwy – pamiętaj, że tylko odpowiedni progres pomoże Ci zbudować kondycję na miarę żołnierza Marines, jednocześnie spalając niechcianą tkankę tłuszczową.

BE5000-I frontBE5000-I sklejaBE5000-I komp

Funkcji tak wiele, że aż nogi bolą!

Jakby zastanawiać się nad podstawowymi funkcjami bieżni, to nie należy odbiegać znacząco od przyjętych standardów – czas, dystans, kalorie, prędkość, puls. To absolutnie niezbędne opcje, które muszą znajdować się przed naszymi oczami podczas biegu na bieżni. Co więcej, może, a właściwie powinna nam zaoferować bieżnia wysokiej klasy? Bieżnia elektryczna HMS BE5000-I ma w zanadrzu kilka sztuczek. Wbudowane głośniki dla każdego fana głośnej muzyki napędzającej do wbicia kolejnego biegu, wszelkie uchwyty na niezbędne urządzenia – to wszystko znajdziecie w BE5000-I, ale także i wiele więcej. Dla osób, które często mają problemy z utrzymaniem równowagi podczas biegu, a ślizganie się to nieodłączny element ich trybu życia, zamontowano specjalne uchwyty oraz antypoślizgowe elementy wieńczące pas bieżny o pokaźnych rozmiarach. Maksymalna prędkość na bieżni to 16km/h. W połączeniu z aż piętnastoma stopniami regulacji kąta nachylani otrzymujemy trening kompletny. Ustaw maksymalny kąt i mocniej angażuj mięsień czworogłowy i mięśnie trójgłowe łydki. Odpowiadają za stabilizację nogi oraz stawu kolanowego – warto zadbać o te mięśnie nie tylko ze względu na plażową prezencję. Bieżnia wyposażona jest w unikalny system amortyzatorów. Jak wpływa to na praktyczny przebieg biegu? Przede wszystkim daje poczucie lekkości i sprężystości biegu. Nie odbijasz się jak od betonu, ale jak od prawdziwej bieżni podczas zawodów lekkoatletycznych. Za pomocą jednego kliknięcia możesz automatycznie regulować prędkość biegu oraz kąt nachylenia – to tak w przypadku, gdy chciałbyś zachować całą energię na pobicie kolejnego rekordu ;)

BE5000-I zoomBE5000-I czescBE5000-I tyl

Technicznie bez zarzutu

HMS BE5000-I pod aspektem technicznym nie odbiega od innych. Napędzana zasilaniem elektrycznym bieżnia działa płynnie i pozwala na komfortowy, cichy trening bez nadmiernego hałasu. Udogodnieniem dla każdego jest system bezpiecznego składania, który zabezpiecza bieżnie przed uszkodzeniem w przypadku gwałtownego składania/rozkładania. Podsumowując, bieżnia elektryczna BE5000-I to idealne urządzenie dla każdego fanatyka biegania. Dla profesjonalnego sportowca, rekreacyjnego, a także niedzielnego biegacza po parku, który w zimie musi przeskoczyć na inny tor.

 

BE5000-I bokBE5000-I detal

 

Parametry techniczne:

  • Wymiar