• Kategorie
 • BIEŻNIA ELEKTRYCZNA F9R DUAL G6520N /BH FITNESS

Symbol: G6520N
Brak towaru
7650.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty BH FITNESS !
EAN 8431284727321
Zostaw telefon

image

Bieżnia F9R Dual to technologiczny cud do intensywnych treningów

W dzisiejszych czasach bieżnie często są naszpikowane nowinkami technologicznymi ułatwiającymi bieganie. Natomiast w przypadku F9R Dual mamy do czynienia ze sprzętem, który sumiennie pracuje na miano jednego z najlepszych w swoim przedziale cenowym. Bieżnia marki BH Fitness jest stworzona z myślą o najbardziej wymagających atletach poszukujących dodatkowych wrażeń i możliwości. Kupując urządzenie, dostajemy swój własny interaktywny świat, który pomoże nam osiągnąć cele treningowe. F9R Dual ma w sobie 7 powiązanych ze sobą aplikacji za pomocą BH Fitness Compact.

Duża powierzchnia do biegania 155 x 55 cm jest wystarczająca, aby każdy mógł komfortowo biegać na platformie, a system amortyzacji run+ zapewnia ochronę stawów. Produkt jest prawdziwą gratką dla osób trenujących triathlon, ponieważ ma w sobie oprogramowanie triathlonowe, które przygotuje każdego zawodnika do zawodów. Najlepszym sposobem na użytkowanie bieżni jest intensywne trenowanie. Tylko dzięki mocnej eksploatacji produktu odkryjemy wszystkie jego smaczki i wyciągniemy z niego to, co najlepsze. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat bieżni F9R Dual.

FR9 bokFR9 tył

Bieżnia F9R Dual – wiele dodatków w niewielkim urządzeniu

Decydując się na trening przy wykorzystaniu bieżni F9R Dual możemy być pewni, że będziemy mieli co robić. To urządzenie stworzone przez BH Fitness to przede wszystkim różnorodność programów dla każdego użytkownika. Nie ma znaczenia, czy chcesz wykonać zwykłą przebieżkę, czy decydujesz się na rekordowy bieg na 10 kilometrówF9R Dual ma w swoim komputerze wbudowane 14 programów, które urozmaicą każdy Twój trening. Wyobraź sobie codzienną rutynę treningową, która powoli sprawia, że tracisz zapał do wykonywania ćwiczeń – staje się to pewnego rodzaju obowiązkiem, a nie przyjemnością. Takie zjawisko prędzej, czy później doprowadzi do wypalenia. Programy zaimplementowane w urządzeniu F9R Dual nigdy nie pozwolą Ci się nudzić. Na wyświetlaczu zawsze znajdziesz programy do wyboru, a dodatkowym smaczkiem jest wyświetlanie aktualnego obtłuszczenia Twojego ciała (body fat%). BH Fitness w swoich produktach stawia nie tylko na funkcjonalność, ale także na wygodę użytkowania. Bieżnia ma wbudowany nawiew, który pomoże zachować odpowiednio chłodną temperaturę podczas gorących dni. Wbudowany bidon to natomiast ukłon w stronę długodystansowców – po kilkunastu kilometrów ciało upomina się o wodę, a dzięki bidonowi uzupełnisz płyny jednym ruchem ręki.

FR9 biezniaFR9 kolano

Model iConcept w F9R Dual

Gdy myślisz, że F9R Dual nie może być lepszy – iConcept przekształca bieżnie w technologicznego terminatora, który zamieni każdy Twój trening w niesamowitą przygodę. Za pomocą zestawu Dual Kit podłączasz urządzenie typu smartfon/tablet i zyskujesz dostęp do wielu aplikacji treningowych. Począwszy od redukcji pobierania energii o 25 % kończąc na zapamiętywaniu sesji treningowych, czy wykorzystanie elastomerów do zwiększenia amortyzacji bieżni i odciążeniu stawów. F9R Dual z Dual Kit to mode kompletny gwarantujący każdemu użytkownikowi wiele udogodnień, które realnie wpływają na komfort użytkowania. Warto jest czasem poeksperymentować z aplikacjami – nigdy nie wiadomo, czy nie odkryjemy czegoś, co zrewolucjonizuje trening.

Specyfikacja techniczna: 

 • Sposób Użytkowania: Intensywny
 • Max. waga Użytkownika: 160kg
 • Moc (Szczytowa/Stała): 4KM DC / 2,25KM DC
 • Prędkość: 1-22km/h
 • Kąt nachylenia: 0-12%
 • Wymiary pasa: 155x55cm
 • Amortyzacja: 6 elastomerów + Run+
 • Waga: 110kg
 • Wymiary: 200x94x149cm

 

FR9 bokFR9 tył

 

Wyświetlacz: 

 • Diodowy oraz 6 okienek LED: 
 • 14 programów, 
 • 3 programy Użytkownika, 
 • Body fat.

 

Oprogramowanie Triatlonowe: 

 • Test Cooper’a, 
 • Programy zależne od celu

 

Puls: 

 • Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach; 
 • Telemetryczny system pomiaru pulsu – Fale radiowe (Opaska dostępna); 
 • Bluetooth Smart (Opaska dodatkowo)

 

Inne: 

 • Możliwość złożenia: SDS system powolnego opuszczania blatu bieżni
 • Tryb Eco (Zmniejsza pobór energii o 25%)
 • Run+: System amortyzacji składający się z elastomerów o różnej gęstości
 • Przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia
 • Nawiew
 • Powiększona konstrukcja
 • Kółka transportowe
 • 2xUchwyt na bidon

 

Zestaw Dual Kit do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.) 


image

FR9 concept

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci je w model i.Concept. Oznacza to, że dzięki technologii i.Concept mamy możliwość wykorzystania smartphone/tabletu oraz iPhone/iPad jako wyświetlacza urządzenia fitness, co z kolei pozwala Użytkownikowi na ćwiczenie z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap, Cycle Rush, Webathletics..itd. W ten sposób nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym Ćwiczącym. Wystarczy tylko pobrać i uruchomić aplikację, a urządzenie przeniesie nas w wybrane miejsce na świecie, będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak by odzwierciedlić realia pokonywanej trasy.

FR9 concept dwa

Wszystkie urządzenia, których symbol zaczyna się od „WG/WH” (WG860N) i mają literę „i” w nazwie (i.FDC19 Dual), są w standardzie wyposażone w Zestaw Dual Kit. Urządzenia nie oznaczone symbolem „WG/WH”, ale posiadająca oznaczenie Dual może zostać przekształcona w urządzenie i.Concept po dokupieniu zestawu Dual Kit. Aby w pełni wykorzystać możliwości i.Concept, zalecamy używanie opaski bluetooth DI31 HR-Kit Plus. Opis dostępnych aplikacji znajduje się na serwerze. Proszę zwrócić uwagę, że część aplikacji dostępna jest dla oprogramowania Android, a część dla iOS i są one dostępne odpowiednio na Google Play, a osobno na Apple App Store.

Dual Kit
FR9 dual kit

 

Technologie:


FR9 dual kit maly

DUAL KIT

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept.

FR9 electric

ELECTRIC

Elektryczna regulacja kąta nachylenia bieżni

FR9 gptech

GPTECH

Bieżnie z tym znakiem posiadają energooszczędne silniki "Green Power Tech" oraz płytki sterujące zapewniając wydajną pracę przy niskim poborze energii.

FR9 eco function

ECO FUNCTION

Tryb ECO uruchamia zmianę w oprogramowaniu urządzenia, która zmniejsza zużycie energii o 25% (mierzone przy stałej prędkości i 0 kącie nachylenia). 

FR9 dot matrix

DOT MATRIX

Wyświetlacz diodowy pokazuje jak postępuje program treningowy.

FR9 win or lose

WIN OR LOSE

Program motywacyjny. Na wyświetlaczu pojawiają się hasła motywacyjne lub w interaktywny program, w którym współzawodniczy się z wirtualnym przeciwnkiem

FR9 PRg

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

FR9 UPRG

UPRG

Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe.

FR9 BF

BF

Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w orgznizmie

FR9 running tech

RUNNING TECH

Wyjątkowo szeroka powierzchnia biegowa zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo podczas treningu. Ikonka ta umieszczana jest przy bieżniach, których pas ma szerokość minimum 51cm

FR9 xwb

XWB

Ikonka pojawia się przy bieżniach o powiększonej konstrukcji

FR9 czujnik pulsu

CZUJNIK PULSU

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

FR9 system tele

SYSTEM TELEMETRYCZNY

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

FR9 bluetooth

BLUETOOTH

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

FR9 nawiew

NAWIEW

Nawiew

FR9 soft drop

SOFT DROP

Soft Drop System. To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżn. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się 

FR9 zlozenie

ZŁOŻENIE

Możliwość złożenia

FR9 run+

RUN+

To połączenie 6 elastomerów rozłożonych symetrycznie pod blatem bieżni, o odpowiedniej gęstości i sprężystości zapewniających doskonałą amortyzację dla najbardziej wymagających biegaczy. Mniejsze odbicie i dodatkowa amortyzacja sprawiają, że stawy są mniej obciążone niż podczas biegu po asfalcie czy innych nawierzchniach.

 

I.Concept Ready:

Nowoczesne rozwiązanie pozwalające na komunikację urządzeń firmy BH z urządzeniami typu smartphone / tablet i to zarówno z oprogramowaniem i.OS, jak i Android. Po ich podłączeniu pełnią one funkcję wyświetlacza, a zainstalowane w nich aplikacje czynią trening znacznie ciekawszym i bardziej efektywnym.

 

 

ZALETY I.CONCEPT:

 • Ćwiczenie w oparciu o specjalistyczne programy treningowe
 • Dzielenie się własnymi osiągnięciami ze znajomymi za pośrednictwem portali społecznościowych
 • Oglądanie video i słuchanie ulubionej muzyki w trakcie treningu
 • Korzystanie z możliwości jakie daje nam nasz smartphone lub tablet w trakcie treningu
 • Nudny domowy trening możemy przenieść w odległe zakątki świata czy urozmaicić o rywalizowanie z innym ćwiczącymi

 

I.CONCEPT READY!

 • Aby przekształcić urządzenie cardio w model Concept, należy podłączyć do niego Dual Kit.
 • Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB w urządzeniu fitness przekształci je w model Concept.

 

FR9 concept ready  

 

Dodatkowe informacje:

PDF DocumentInstrukcja obsługi

 

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

 

Gwarancja Light Commercial: nie

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

 

Gwarancja Full Commercial: nie

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

 

#Bieżnia #F9RDual #BHFitness #BieżniaDoBiegania #BieżniaDomowa #BieżniaDoDomu #BieżniaTreningowa #BieżniaTriathlon #Triathlon #Cardio #TreningCardio

- PRZEZNACZENIE Domowe
- SYSTEM OPORU Elektryczny
- CECHY DODATKOWE Regulacja kąta nachylenia, Rolki transportowe, Wyświetlacz
- STAN TECHNICZNY Nowy
- DŁUGOŚĆ PASA BIEGOWEGO 155 cm
- MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA 110 kg

image

Dostawa

jest realizowana w dwóch wariantach:

 • Firmą kurierską FEDEX.
 • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki. 

Zwroty

zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

 • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru. 
 • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

image

 

Historia grupy BH sięga 1909 roku.

Początki firmy związane były z produkcją broni, a następnie rowerów, jednak ok. 1960 roku, wraz ze wzrostem zainteresowania i rozwojem branży fitness rozpoczęto produkcją tego typu sprzętu. W ten sposób w 1986 roku z grupy BH wyodrębniła się z grupy spółka specjalizująca się w produkcji rowerów treningowych, bieżni, urządzeń siłowych, maszyn eliptycznych itd.

Dziś BH jest obecne w ponad 65 krajach na wszystkich kontynentach.

Jako jeden z pierwszych producentów sprzętu fitness otrzymał certyfikat zgodności ze standardami ISO 9000 oraz jako jeden z niewielu producentów posiada wciąż fabryki na terenie Europy (w Hiszpanii i Portugalii).

BH Od wielu lat angażuje się w sponsoring sportowy, ostatnio czołowych zawodników triathlonowych jak Nicola Spirig, Eneko Llanos.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie