• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - BH FITNESS

Historia BH Fitness sięga roku 1909. Początki firmy związane były z produkcją broni, a następnie rowerów, jednak ok. 1960 roku, wraz ze wzrostem zainteresowania i rozwojem branży fitness rozpoczęto produkcji tego typu sprzętu. Od tego momentu się firma BH zaczęła specjalizować w produkcji sprzętu takiego jak: rowery spinningowe, rowery magnetyczne, bieżnię, orbitreki, masażery, atlasy do ćwiczeń itd.

Dziś marka BH Fitness jest w ponad 65 krajach na wszystkich kontynentach. Jako jeden z pierwszych producentów sprzętu fitness otrzymał certyfikat zgodności ze standardami ISO 9000 oraz jako jeden z niewielu producentów posiada wciąż fabryki na terenie Europy (w Hiszpanii i Portugalii).

Bieżnie BH Fitness należą do grupy urządzeń które zdobiły w ostatnich latach duży sukces dzięki swojej nie zawodności i łatwiej obsłudze. W ofercie BH Fitness się więc znajdują modele które posiadają nowoczesne funkcje typu Dual Kit czy Bluetooth.

Orbitreki BH fitness są urządzenia z napędem w przodu albo z tylu. Orbitrek magnetyczny z obciążeniem gwarantuje płynną pracy bez jakichkolwiek problemów. Opór jest regulowany ręcznie, tylko za pomocą uchwytu umieszczonego na kolumnie kierownicy. Orbitreki elektromagnetyczne posiadają generator prądotwórczy, więc urządzenia nie wymagają zasilania zewnętrznego.