• Kategorie
  • FOTEL MASUJĄCY DO MASAŻU LIZBONA 3D /DAREX

Symbol: FD-LI-001
Kolor/Wzór
31999.00 -8% 29500.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
EAN 5905123905087

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

image

Czujesz, że Twoja kondycja nie jest najlepsza i coraz trudniej Ci wykonywać codzienne czynności? Otacza Cię stres przez cały dzień? Notorycznie walczysz z bólem kręgosłupa? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że potrzebujesz dobrego masażu.

Fotel do masażu LIZBONA to rozwiązanie dla Ciebie. To jeden z najlepszych modeli na rynku, który w krótkim czasie poprawi Twoją kondycję fizyczną, samopoczucie i w końcu będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem. Sprawdź, na jak wiele możesz liczyć, posiadając to urządzenie.

 

Fotel do masażu LIZBONA

 

image

 

 Tworzywa zastosowane wewnątrz fotela

 

Wszystkie wykorzystane materiały są odporne na korozję, ścieranie i łatwo przepuszczają powietrze. Fotel może być przechowywany w temperaturze od -25oC do +70oC.

 

Fotel do masażu Lizbona potrzebuje niewiele miejsca

 

image

 

W chwili rozkładania fotela wysuwa on się do przodu o 28 cm, a więc aby ustawić go w najniższym położeniu, wystarczy, że będzie odsunięty od ściany tylko o 10 cm. Tradycyjne fotele do masażu muszą być odsunięte od ściany aż o 60 cm.

 

System masujący 3D

 

Elementy trójwymiarowego mechanizmu masującego rozciągają się aż do 8 cm, co umożliwia ich dotarcie do każdego miejsca ciała.

image

 

Idealny masaż kręgosłupa

 

Rolki przylegają do ciała na łukach S i poruszają się w górę i w dół. Skutecznie masują mięśnie, docierając dość głęboko, zapewniając komfortowy i jednocześnie bardzo efektywny masaż.

 

image

 

Masaż nóg

 

Element masujący nogi dostosowuje się automatycznie do długości nóg użytkownika. Jego górna część może przemieszczać się w górę i w dół maksymalnie o 9 cm. Dolna część może przemieszczać się w górę i w dół aż o 16 cm.

 

image

 

Masaż kolan

 

Górny element masujący nogi może zostać przesunięty w okolice kolan, a wówczas można przeprowadzić ich masaż, za pomocą zmian ciśnienia powietrza w poduszkach masujących i wyższej temperatury. W części masującej kolana i łydki zamontowano system masażu wibracyjnego.

 

image

 

Masaż stóp

 

Stopy masowane są systemem 3 rolek masujących, znajdujących się pod palcami stóp, w okolicach śródstopia i pod piętami.

Rolki pod palcami stóp posiadają gęste wypustki, które dokładnie masują czubki palców, gdzie zlokalizowane są receptory nerwowe odpowiadające za rewitalizację organizmu. Masaż w tym rejonie palców szczególnie dobrze poprawia ukrwienie skóry, a ta po zabiegu jest wyraźnie odświeżona i promienna.

Rolki zlokalizowane w okolicy śródstopia, pod łukiem stopy mają na powierzchni sporo większych elementów masujących. Na stopach w tym rejonie zlokalizowane są receptory odpowiedzialne za pracę żołądka, trzustki, jelita cienkiego i dwunastnicy. Masaż śródstopia poprawia pracę układu pokarmowego, zwiększa perystaltykę jelit oraz poprawia zdolność organizmu do wchłaniania witamin, mikroelementów zawartych w pożywieniu.

Masaż pięt wpływa przede wszystkim na zwiększenie produkcji hormonów odpowiedzialnych za sen, poprawia także pracę narządów płciowych.
Poduszki powietrzne zlokalizowane po obu stronach stopy wywierają nacisk naprzemienny, imitują tarcie i ugniatanie, doskonale symulując masaż pod ciśnieniem.

 

image

 

W fotelu masującym elementy grzewcze zostały wykonane z grafenu i umieszczono je w okolicy pleców, talii i kolan. Wysokiej jakości czujniki ciepła zapewniają bezpieczeństwo i utrzymują temperaturę w przedziale 45-50oC.

Masaż z wykorzystaniem terapii ciepłem doskonale rozluźnia mięśnie, obniża napięcie i poprawia krążenie krwi.

 

image

 

Fotel wyposażony jest w odtwarzacz dźwięku dolby surround stereo, usb oraz bluetotha.

 

Uproszczony panel sterowania w podłokietniku

 

  1. Dostosowanie mocy grzania – poziomy 1-3
  2. Dostosowanie ciśnienia w poduszkach powietrznych – poziomy 1-5
  3. Ustawianie czasu masażu – 10 min/20 min/30 min
  4. Sterowanie oparciem – góra/dół
  5. Włączanie i wyłączanie fotela/ przełącznik do programu AUTO. (Przyciśnięcie przycisku przełącza na program AUTO, o czym informuje także komunikat werbalny)

 

image

 

Obszar masażu

 

image

 

Masaż obejmuje aż 60% większą powierzchnię pleców, niż masaż w tradycyjnym fotelu.

 

image

 

Regularny masaż pomaga utrzymać kręgosłup w dobrej kondycji. Umożliwia jego czasowe odciążanie, dając mu możliwość autoregeneracji. Masaż z wykorzystaniem fotela masującego pozwala na zniwelowanie bólów pleców, wzmocnienie kręgosłupa, poprawę krążenia krwi, wspiera rehabilitację pourazową.

 

Zero Gravity

 

Możliwość przyjęcia pozycji „zero-gravity” ciało rozluźnia się fizycznie i psychicznie, pozbywa się nadmiaru stresu, oddech staje się spokojny i wyrównany. Ciężar ciała zostaje rozproszony, zmniejszając tym samym nacisk na kręgosłup.

Optymalna pozycja to ta, gdy nogi znajdują się nieco wyżej niż górna część ciała, a takie ustawienie fotela jest osiągalne.

 

image