• Kategorie
  • HULAJNOGA ELEKTRYCZNA TWELVER 250W /W-TEC

Symbol: 22341
Brak towaru
3499.00 -26% 2599.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty W-TEC !
EAN 8596084123411
Zostaw telefon

Opis:

Hulajnoga elektryczna W-TEC Twelver z większymi, 12 -calowymi kołami to przyjemny i bezpieczny sposób na dotarcie do pracy, szkoły lub na miasto. Jej największą zaletą jest składana konstrukcja, dzięki której można ją złożyć / rozłożyć w ciągu 5 sekund. Dzięki temu hulajnoga nie zajmuje dużo miejsca, co pozwala na przechowywanie jej w mieszkaniu lub garażu. Jej niewielkie rozmiary przydadzą się podczas podróży pociągiem, komunikacją miejską lub samochodem. Możesz ją nosić w dłoni lub włożyć do bagażnika samochodu. Wreszcie, nowoczesny design sprawia, że hulajnoga elektryczna W-TEC Twelver 12 " jest przyjazna dla oka! 

Pędź jak wiatr

Chcesz się bawić na hulajnodze? W takim razie hulajnoga elektryczna W-TEC Twelver 12" jest najlepszym rozwiązaniem! Dzięki mocnemu silnikowi 250W żadne wzniesienie nie będzie zbyt strome i żaden teren nie będzie dla Ciebie zbyt trudny. Maksymalna prędkość to 25 km/h, a zasięg na jednym ładowaniu to około 30 km (przy standardowej prędkości). Jednak zasięg odległości zależy od wielu czynników, takich jak waga hulajnogisty, styl jazdy, ukształtowania terenu i/lub pogody. Akumulator ładuje się do pełnej pojemności w ciągu 7 do 8 godzin. Po prostu ładuj baterię przez noc, aby rano była gotowa do pracy! Do wyboru są trzy tryby prędkości. Mała prędkość (6 km/h) jest idealna do jazdy do pracy/szkoły, a dwa szybsze tryby (20 i 25 km/h) przydadzą się podczas jazdy poza granicami miasta lub na dłuższych trasach. Możesz jeździć na hulajnodze (odpychając się od ziemi), nawet jeśli bateria jest rozładowana.

Łatwado sterowania

Czytelny wyświetlacz umożliwia śledzenie wszystkich ważnych informacji, takich jak aktualna prędkość (w tym tryb prędkości), stan baterii, aktualny i całkowity pokonany dystans, czas itp. Za pomocą przycisków WŁ. / WYŁ. I TRYB można sterować licznymi zaawansowanymi funkcjami, w tym asystentem startu (który doskonale sprawdza się przy ruszaniu pod górę) oraz tempomatem, który przyda się na dłuższych trasach (nie będziesz musiał cały czas zwracać uwagi na wyświetlacz).

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA TWELVER 12HULAJNOGA ELEKTRYCZNA TWELVER 12

Zawsze bezpieczny!

Hulajnoga elektryczna W-TEC Twelver 12 " może pokonać każdą przeszkodę! Nawet ciemność czy zła pogoda nie zatrzymają Cię w domu. Przednie i tylne światła LED zasilane bateryjnie zapewniają widoczność w warunkach słabego oświetlenia. Możesz włączyć światła i klakson za pomocą kolorowych przycisków na kierownicy. Ponieważ tylne światło zapala się również podczas hamowania, wszyscy Cię zobaczą. Możesz polegać na hamulcu tarczowym przez cały czas, niezależnie od prędkości. Pozwala na płynne zatrzymanie hulajnogi w każdym terenie!