• Kategorie
  • ROWER ELIPTYCZNY H1708-I /HMS

Symbol: 17-12-014
2649.00 -3% 2569.53
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty HMS !
EAN 5907695504262

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

image

Estetyczne wykonanie

Rower eliptyczny HMS H1708I już na pierwszy rzut oka cechuje się wysokimi walorami estetycznymi. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do konstrukcji urządzenia zdają test i pięknie się prezentują. Im głębiej w strukturę roweru eliptycznego H1708I, tym lepiej. To nie tylko sprzęt wyróżniający się ładnym wykonaniem, ponieważ ten aspekt nie jest najważniejszy w tego typu urządzeniach. Jest to przede wszystkim maszyna spełniająca swoje założenia pod względem praktycznym. Zapewnia użytkownikowi wiele możliwości treningowych, gwarantuje bezpieczeństwo oraz stabilność, dzięki masywnej konstrukcji - jest to pewnego rodzaju znak rozpoznawczy marki HMS - SOLIDNOŚĆ!

Wcześniej wspominany design ma za zadanie prezentować ten rower eliptyczny jako dynamiczne urządzenie skonstruowane po to, aby osiągać z nim najlepsze rezultaty sportowe i sylwetkowe. Śmiało można powiedzieć, że wyglądem porównywalny jest do samochodu klasy premium. Przechodząc już do praktycznych opcji - warto zwrócić uwagę na nowoczesny komputer,  w którym zgromadzone są wszystkie niezbędne funkcje do wykonania solidnego i przyjemnego treningu. Rower eliptyczny sam w sobie to maszyna pozwalająca na bardzo dynamiczny trening cardio, jednocześnie angażujący górne i dolne partie mięśniowe. To przywilej tego typu urządzenia, a dla każdego użytkownika niewątpliwy plus i duży atut przemawiający za zakupem roweru eliptycznego, a nie bieżni. HMS H1708I to wszystko, co kojarzycie z podstawowych modeli i jeszcze więcej. Zamknięty w ładnym opakowaniu produkt gwarantuje osiemnaście programów treningowych podzielonych na stopnie trudności, a wszystko to dostępne za pomocą kilku kliknięć.

W kilka chwil standardowy rower eliptyczny możesz przemienić w interaktywnego kompana do treningu. Wystarczy podłączyć się urządzeniem mobilnym z systemem Android lub iOS, aby uzyskać dostęp do aplikacji DelighTech Fitness App i automatycznie otwierasz dostęp do krainy rozmaitości. Wirtualny trening w dowolnej lokacji za pomocą Google Street View, czy kolejne opcje treningowe - wszystko na wyciągnięcie ręki, wystarczy połączyć się przy pomocy Bluetooth. Gdyby tego było mało, HMS oddaje w ręce użytkownika jeszcze jedną aplikację - iConsole+. Przetestuj obie i sprawd