• Kategorie
  • Parametry
  • Trampoliny

Już nie masz ochotę na bieganie czy ćwiczenie?

Od wielu lat trampoliny cieszą się dużą popularnością w Polsce. Moda na trampoliny zadomowiła się u nas na dobre i nie kojarzy się już tylko i wyłącznie z rozrywka dla dzieci. Skakanie na trampolinie to najbardziej pozytywna forma aktywności fizycznej dająca dużo zabawy, relaksu i dostarczająca dużo pozytywnej rozrywki. Skakanie na trampolinie wyzwala w naszych organizmach mnóstwo pozytywnych endorfin które wpływają korzystnie na cale ciało i poprawiają samopoczucie.

Regularne korzystanie z trampoliny  działa pozytywnie na: dotlenienie organizmu, spalanie kalorii, poprawia mobilność i koordynacje ruchową, zwiększa wytrzymałość ogólną organizmu,    wzmacnia mięśnie całego ciała.

Trening na trampolinie.

Korzystanie z trampoliny nie wymaga wcześniejszych treningów i nie wymagają super kondycji i umiejętności. Najprostszych ćwiczeń nauczymy się sami. O to niektóre przykłady jak można skakać na trampolinie np: bieg w miejscu, podskoki w podciąganiem kolan do klatki piersiowej, klasyczne pajacyki, przysiady z wyskokiem.

Jaką trampolinę wybrać?

Pierwszą rzeczą na która należy zwrócić uwagę to waga osoby która będzie korzystała z naszej trampoliny. Następnie wybieramy wielkość.  Wymiar trampoliny zależy od tego ile miejsca mamy na postawienie jej w ogródku, działce czy przed blokiem. A następnie sprawdzamy jakość materiałów z którego jest wykonana trampolina oraz jakość samego wykonania.

Sprawdź nasze trampoliny i nie będziesz żałować !!!

W naszym sklepie chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na trampoliny i akcesoria do trampolin firmy SONIFIT która ma bogate doświadczenie w produkcji trampolin oraz akcesoriów do trampolin. Produkty firmy SONIFIT są najwyższej jakości, wykonane  z najlepszych materiałów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości wykonania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz kilka rodzajów trampolin oraz wszystkie niezbędne akcesoria do nich maty, siatki zabezpieczające, sprężyny czy drabinki oraz pianki zabezpieczające. Wszystko czego potrzebujesz do swojej trampoliny znajdziesz w naszym sklepie lub bezpośrednio na stronie producenta www.sonifit.pl.