×
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Bieżnie

Bieżnia to sposób na przyjemny trening cardio

Bieżnia domowa to świetna opcja dla wielu osób na wykonanie treningu cardio. Bieganie na odpowiednio dostosowanej do osoby bieżni potrafi być bardzo ciekawą formą treningu oraz bardzo efektywną. Godzinny bieg na bieżni elektrycznej pozwoli spalić od 500 nawet do 1000 kcal w zależności od intensywności. Kierując się wyborem tego typu urządzenia, należy wziąć pod uwagę własne preferencje oraz przede wszystkim maksymalną nośność wybranego modelu. Bieżnia elektryczna to najczęstszy wybór klientów i także najczęściej produkowany przez producentów. SklepSportowy24 stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. W naszej ofercie znajdziecie bieżnie podstawowe za niewiele ponad 1000 zł, ale także w pełni nowoczesne, gotowe na zrewolucjonizowanie Twojego treningu modele. Bieganie powinno być przede wszystkim przyjemne i wszystkie produkty, które znajdziecie u nas w sklepie, to najwyższa jakość wykonania gwarantująca owocny bieg po lepsze zdrowie i samopoczucie.

Biegaj tak, jak lubisz

Bieżnia treningowa ma to do siebie, że każdemu użytkownikowi oferuje taki trening, na jaki się zdecyduje. Większość z nich ma na swoim wyposażeniu przyciski szybkiej zmiany prędkości, zmiany kąta nachylenia i wiele innych funkcjonalności, które powodują, że trening staje się bardziej wymagający i daje więcej frajdy z pokonywania kolejnych kilometrów. Ogromną zaletą bieżni treningowych jest fakt, że możemy na niej biegać, kiedy tylko chcemy. Bieganie w terenie to dla większości osób o wiele większa przyjemność i poczucie wolności, brak ograniczeń związanych z powierzchnią biegową, ale urządzenia do treningu w domu, czy w klubach fitness mają jedną, niepodważalną zaletę. Gdy na zewnątrz pogoda po prostu nie sprzyja, w dowolnej chwili możemy wskoczyć na zakupioną bieżnię i wykonać taki trening, na jaki tylko mamy ochotę!

Bieżnia do domu i do klubu fitness

W ofercie naszego sklepu sportowego znajdziecie bieżnie komercyjne, które nadają się do klubów fitness i są stworzone po to, aby były eksploatowane cały czas, a także bieżnie niekomercyjne, które idealnie nadają się do domowych treningów. Bieżnia elektryczna, bieżnia magnetyczna, czy nawet bieżnia z automatycznym oporem (sam decydujesz o tempie biegu) – to wszystko znajdziecie w tej kategorii. Najpopularniejsi producenci, tacy jak HMS, York Fitness, BH Fitness, Finlo, EB Fit tworzą najlepsze bieżnie na rynku chwalone przez użytkowników.