• Kategorie
 • TRENAŻER DO ĆWICZEŃ W ZAWIESZENIU CLUB JESION /NOHRD

Symbol: TZ-NH-28.103
Kolor/Wzór
1399.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę
Opinie
Wysyłka w ciągu Produkt na zamówienie!
Czas produkcji: +48 600 555 801.
Płatność: przedpłata.
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
EAN 4260524041262

Zamów telefonicznie 600555801, 600555776

Zostaw telefon

NOHrD Logo

 

Trenażer NOHrD Sling - trening w zawieszeniu dla wszystkich grup mięśni.

nohrd sling

 

Zawieś się!

I my też tak myślimy ;) Twoja własna masa ciała to nie tylko opór, tutaj jest ona zaletą! Nic dziwnego, że trening w zawieszeniu staje się coraz bardziej popularny. Dzięki takiemu treningowi wszystko staje się jasne i zrozumiałe, czym jest prawdziwy trening funkcjonalny. Większość grup mięśni jest aktywowanych a trening w zawieszeniu również bardzo dobrze działa na koordynację ruchową.

 

imageimageimageimage

 

 • Wygodnie i komfortowe uchwyty - w przypadku NOHrD Sling przywiązujemy dużą wagę do użycia naturalnych materiałów, aby zapewnić przyjemne uczucie i optymalny chwyt.
 • Wierny towarzysz w treningu - kompaktowy trenażer mięśni w zawieszeniu do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Łatwe mocowanie do sufitu lub do gałęzi drzewa odpinanie za pomocą karabińczyka.
 • Zainspirowany wspinaczką górską - trenuj klasyczne sekwencje ruchowe, ale także określone grupy mięśni.
 • Bezstopniowa regulacja - długość liny można łatwo i szybko regulować - dzięki temu można wykonywać ćwiczenia w nowych pozycjach treningowych.

 

Bardzo dobrze przemyślany i łatwy w regulacji.

Łatwa i bezstopniowa regulacja - długość liny można bezstopniowo regulować za pomocą unikalnego mechanizmu naciągowego. Wyznaczaj nowe pozycje treningowe i wyzwania!

 

imageimageimageimage

 

Oszczędność miejsca - duży zakres treningowy!

Dzięki NOHrD Sling oszczędzisz miejsce i zagwarantujesz sobie prawie wszystko w zakresie opcji treningowych, które oferują również duże urządzenia do treningu mięśni. Ćwiczenia z trenażerem Sling zmuszają mięśnie do maksymalnej aktywności ze względu na ciągłą niestabilność!

 

imageimageimage

 

nohrd sling trainingnohrd sling training

Trening z własną masą ciała!

Trening z NOHrD Sling jest wielowymiarowy, ponieważ trenujesz jednocześnie na różne sposoby. Ćwiczysz jednocześnie wszystkie grupy mięśniowe, a także mięśnie głębokie. Dzięki niestabilności powodowanej przez swobodnie poruszające się pierścienie, trening w podwieszeniu to nie tylko trening siłowy, ale także trening sensomotoryczny.

Podczas ćwiczeń siłowych ciało jest nieustannie zmuszane do stabilizacji. W ten sposób poszczególne mięśnie są trenowane nie tylko w celu ich wzmocnienia, ale jednocześnie są aktywowane również inne mięśnie.

Trening z NOHrD Sling jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na świeżym powietrzu, trenażer NOHrD Sling można bezstopniowo regulować, aby znaleźć odpowiedni dla siebie kąt treningu.

Uwaga!

Jeżeli ustawisz się bardziej pionowo w kierunku sufitu, to łatwiej będzie Ci wykonać ćwiczenie i odwrotnie, jeżeli będziesz bardziej pochylony do ziemi, tym silniejszy będzie opór a ćwiczenie będzie trudniejsze do wykonania.

Nie tylko linka - zalety Sling.

Wiele nazw dla wszechstronnego treningu całego ciała: trening na linie, trening z pierścieniami, trening w zawieszeniu lub pętlachNOHrD Sling to idealna alternatywa dla klasycznego treningu siłowego – nazwalibyśmy ją nawet „wszechstronną”. Ponieważ dzięki Sling praktycznie całe ciało jest trenowane, celem trenażera w zawieszeniu NOHrD jest oferowanie zróżnicowanego treningu funkcjonalnego w jednym urządzeniu.

Możesz z powodzeniem trenować stabilizację tułowia lub równowagę i koordynację ruchową a nawet krótkie treningi szybko przyniosą zauważalne rezultaty.

 

nohrd sling trainingnohrd sling trainingnohrd sling training

Trenażer do ćwiczeń w zawieszeniu NOHrD Club Jesion

Długość linek trenażera w podwieszeniu NOHrD Sling można regulować bezstopniowo. Wewnętrzny mechanizm zaciskowy zapewnia doskonałe bezpieczeństwo podczas treningu. Pierścienie oferują wiele możliwości chwytu podczas treningu i mają średnicę 24 cm.

W komplecie z trenażerem znajdują się uchwyty do mocowania.

 

imageimageimage

 

Parametry techniczne:

 • Średnica pierścieni: 24 cm.
 • Waga: 5kg.
 • Wymagany montaż urządzenia: nie.
 • Wewnętrzny mechanizm zaciskowy.
 • Uchwyty do mocowania.

 

Aplikacja internetowa My-NOHrD:

My-NOHrD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHrD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHrD

Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?

Darmowy dostęp:

 • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.
 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.
 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.
 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

Płatna subskrypcja:

 • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.
 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.
 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.
 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.
 • Trener osobisty.
 • Profesjonalne porady i opinie.
 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHrD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.

Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).

My-NOHrD DashboardMy-NOHrD DevicesMy-NOHrD CoachMy-NOHrD Library

 

Zaczynamy trening!

Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.

Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!

My-NOHrD New WorkoutMy-NOHrD Workout

 

Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHrD!


#NOHrDTrenażerSling, #NOHrDSling, #NOHrD, #NOHrDFitness, #MyNOHrD #TrenażerDoĆwiczeńNOHrD #TrenażerNOHrDSling #TrenażerDoĆwiczeńWZawieszeniu #LinyTreningowe #LinkiDoĆwiczeń #PierścienieTreningowe

- MATERIAŁ DOMINUJĄCY Drewno
WAGA (JEDNEJ SZTUKI) 5 kg
- MARKA NOHrD
- STAN TECHNICZNY Nowy
- RODZAJ MATERIAŁU Jesion

NOHrD Logo

Gwarancja domowa: 2 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: 2 lata

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: 2 lata

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane.

Maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

NOHrD Logo

Innowacyjny sprzęt do ćwiczeń wykonany z drewna - Made in Germany

WaterRower Ltd. istnieje w Niemczech od 1994 roku. W 2005 roku w naszej siedzibie w Nordhorn w Dolnej Saksonii powstał zakład produkcyjny NOHrD, projektujący i produkujący wysokiej jakości sprzęt fitness z drewna. Wraz z dobrze znanymi wioślarzami wodnymi WaterRower, zostały wprowadzone na rynek nowe urządzenia WaterWorkx. Wkrótce pojawiły się kolejne produkty NOHrD: WeightWorkx, WallBars, SwingBells i WaterGrinder. W 2013 roku SlimBeam został zaprezentowany branży fitness, szybko otrzymując niemiecką nagrodę PlusX za wysoką jakość i design!

NOHrD stawia na wysoką jakość, wzornictwo i ciągły rozwój, a największy nacisk kładziony jest na wybór naturalnych materiałów.

O firmie NOHrD

Nazwa NOHrD pochodzi od miejsca lokalizacji naszej firmy: nasz dom znajduje się w północnych Niemczech, przy czym „NOH” odnosi się do naszego hrabstwa Nordhorn, a „D” oznacz Deutschland, a zatem: „Made in Germany”.

Każdy kawałek naszego sprzętu do ćwiczeń wykonanego z drewna jest wytwarzany ręcznie w naszym zakładzie produkcyjnym. Połączenie klasycznego rzemiosła i precyzyjnej technologii maszyn zapewnia najlepszą jakość i stały postęp. Kładziemy duży nacisk na poszanowanie środowiska naturalnego, nasze drewno przetwarzamy w 100% - nie ma odpadów.

Pozostałości produkcyjne wykorzystywane są do produkcji energii. Wykorzystujemy powierzchnię 1500 m2 naszej fabryki do produkcji własnej energii słonecznej, za pomocą której możemy zasilać nasze maszyny minimalizując emisję spalin do minimum.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie