• Kategorie
 • ATLAS DO ĆWICZEŃ BIO FORCE EXTREME CORE /FINNLO

Symbol: 3819
Model
Brak towaru
7499.00
Oblicz ratę
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier FEDEX pobranie 0
Odbiór osobisty pobranie 0
Kurier FEDEX przedpłata 0
Odbiór osobisty przedpłata 0
Sprawdź również inne produkty FINNLO !
EAN 4005251381904
Zostaw telefon

image

 

Atlas ten to rewolucja w treningu siłowym!

Bio Force Extreme Core zamiast wyposażenia w konwencjonalne bloki obciążające ma kosmiczną technologię oporu TNT (Total Nitrocell Technology). Cylindry wypełnione azotem generują idealnie równomiernie opór i pracują całkowicie bezgłośnie.

Jako następca modelu Bio Force Basis, Bio Force Extreme Core jest wyposażony w nowe uchwyty do podciągania, dzięki czemu oferuje jeszcze więcej różnorodnych możliwości treningu siłowego całego ciała. Więcej opcji treningowych, większa różnorodność, szybsza droga do wymarzonej sylwetki w kształcie litery V.

Ustawienie FINNLO Bio Force Extreme Core jest szybkie i proste. Przykładowo możesz łatwo włączyć zestawy dropsets (zestawy redukcyjne) do swojego treningu. Mechanizm slide-lock daje możliwość regulacji oporu do 125 kg z dokładnością do 2,25 kg jednym ruchem, bez konieczności wstawania z atlasu. Przy tym samym ćwiczeniu obustronne ustawienie oporu atlasu umożliwia trening wyrównawczy dla słabszej mięśniowo połowy ciała - z możliwością regulacji do 62,5 kg na stronę.

Imponujące wyposażenie atlasu: uchwyty do podciągania, taśmy AB, lina treningowa brzucha AB taśma i taśmy na nogi. Siodełko można regulować w pionie, a jednocześnie można go łatwo zdjąć z atlasu do zaawansowanych wariantów ćwiczeń. 

Ramiona możesz trenować na stojąco podczas treningu wioślarskiego, cablecross lub na sztandze wyciągu LAT. Dla urozmaicenia masz ćwiczenia wyciskania ramion lub boczne / przednie podnoszenie w pozycji siedzącej. W pozycji ciągnięcia liny od dołu możesz korzystając z uchwytów wykonywać w pozycji stojącej ciągnięcie ramion (Shrugs) i podnoszenie boczne. Alternatywa to sztanga LAT do ćwiczeń karku w pozycji stającej.

imageimage

Na Bio Force Extrem Core możesz w zróżnicowany sposób trenować klatkę piersiową: wyciskanie lub wyciskanie skośne z uchwytami lub motylki - to tylko kilka przykładów ćwiczeń. 

Wyrzeźbione mięśnie ramion (biceps i triceps) gwarantują Ci różne możliwości chwytu w pozycji stojącej na stacji do bicepsów. Optymalnie możesz wykorzystać dolny uchwyty dolnego wyciągu. Zintegrowane systemy dla jeszcze większego zaangażowania mięśni i różnorodności. Twój triceps możesz trenować w następujący sposób: wyciskanie tricepsu np. Kickbacks, dipsy lub rozciąganie.

Dla pleców atlas oferuje wyciąg Latissimus ze sztangą LAT, alternatywnie uchwyty w wyciągu linowym lub możesz trenować wioślarstwo w pozycji stojącej. Poza tym korzystając z dolnego wyciągu linowego możesz wykonać ćwiczenia martwego ciągu.

Wraz z Bio Force Extreme Core otrzymujesz komplety pakiet AB: do treningu mięśni brzucha linę AB-Strap lub taśmy dla Roman Chair Raises (unoszenie nóg). Boczne mięśnie brzucha możesz ćwiczyć np. za pomocą uchwytów na wyciągach. 
Korzystając z uchwytów wyciągu linowego możesz wykonać w pozycji stojącej przysiady lub martwy ciąg.

Jednostka do wyprostów i zgięć nóg jest idealna do treningu ud. Praktyczne i mające wiele zastosowań taśmy nożne otrzymasz w zestawie. W ten sposób trenujesz m. in. mięśnie pośladów dzięki kickback lub łydki dzięki wyciskaniu nóg. Dodatkowo korzystając z taśm możesz zadbać o formę abduktorów i adduktorów.

Wysokiej jakości oparcie można 5-krotnie regulować. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca podczas treningu, siedzisko można łatwo z atlasu zdjąć. Sportowcy siłowi o wzroście do 1,88 m również znajdą wygodne dla siebie ustawienie siodełka.
Podciąganie na drążku - ĆWICZENIE na mięśnie ramion i pleców.

Dzięki uchwytom do podciągania Bio Force możesz teraz skutecznie wykonywać ten klasyk i sprostać każdemu wyzwaniu podciągania. Uchwyty są optymalnie zaprojektowane do wąskich i szerokich podciągnięć. W ten sposób możesz jeszcze bardziej urozmaicić swój trening dzięki różnorodnym pozycjom chwytu. Wąskie podciąganie w podchwycie jest bardzo dobrą alternatywą dla dobrze znanych szerokich podciągnięć w nachwycie.

Trening w podchwycie wzmacnia dolne i pionowe włókna mięśniowe mięśnia najszerszego i bicepsu. Wąskie podciąganie jest szczególnie skuteczne w budowaniu mocnych pleców. Ze względu na intensywniejsze zaangażowanie bicepsów wykonanie jest również nieco lżejsze niż wariant z szerokim chwytem.

imageimage

 

Następujące grupy mięśni są doskonale trenowane przez podciąganie na Bio Force Extreme Core:

 • mięśnie szerokie grzbietu (musculus latissimus dorsi)
 • mięsień czworoboczny (musculus trapezius)
 • mięsień równoległoboczny większy (musculus rhomboideus major)
 • mięsień obły większy (musculus teres major)
 • biceps (musculus biceps brachii)
 • mięsień ramienno-promieniowy (musculus brachioradialis)
 • mięsień ramienny (musculus brachialis)

Get Shredded - w zestawie 2 pętle AB i 1 pasek AB do treningu sześciopaku

Zakres dostawy obejmuje również 2 pętle na ramiona i 1 pasek AB do idealnego treningu sześciopaku. Pozwala to efektywnie trenować wszystkie obszary mięśni brzucha, a tym samym przeciwdziałać celowym zaburzeniom równowagi podczas treningu.

Za pomocą tych genialnych dodatków można naprawdę ukształtować i profesjonalnie rozwinąć zarówno boczne, jak i proste mięśnie brzucha. Po prostu szybko i łatwo przymocuj 2 pętle AB do drążka do podciągania i rozpocznij trening sześciopaku tak, jak w studio.

Dwie pętle są bardzo wygodne, odciążają ramię oraz są niezwykle sprężyste. Miękka wyściółka wewnętrzna zapewnia wygodny trening. Dwa bezpieczne karabinki gwarantują maksymalne obciążenie do 180 kg. Poręczny pasek AB jest wykonany z nylonu i można go łatwo przymocować do wyciągów kablowych za pomocą zintegrowanych pierścieni.

Wygodna poduszka naramienna zapewnia optymalne przenoszenie mocy, funkcjonalne uchwyty paska AB zapewniają pewny i bezpieczny chwyt podczas ćwiczeń. 
Bio Force Extreme Core to idealny atlas do ćwiczeń w domu i może po prostu więcej niż inne atlasy do ćwiczeń: prawdziwy multitalent!

Ogólnie rzecz biorąc, Bio Force Extreme Core waży tylko ok. 78 kg i można go łatwo przesuwać po pomieszczeniu za pomocą rolek transportowych. 

Dzięki Bio Force Extreme Core otrzymujesz różnorodne opcje treningowe - w domu na niewielkiej przestrzeni. Nie potrzebujesz żadnych irytujących wycieczek do studia, ani członkostwa na siłowni. Rozkoszujesz się treningiem ciała we własnych czterech ścianach.

 

imageimage

Możesz w domu osiągnąć następujące cele treningowe:

 • Szeroka, zarysowana klatka piersiowa i tułów, mocne ramiona XXL i szerokie ciało w kształcie litery V
 • Mocne, szerokie barki
 • Większa siła mięśni posturalnych dzięki treningowi core, silny sześciopak
 • Umięśnione uda i łydki

Dane techniczne:

 • Materiał: wysokiej jakości stal
 • Kolor: czarny/czerwony
 • Waga: 80 kg
 • Demontowanie w szybki sposób siedzisko
 • Atlas bez stosu
 • Obciążenie realizowane na zasadzie dźwigni, za pomocą 2 siłowników
 • Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność
 • Maksymalne obciążenie: 125 kg  
 • Maksymalna waga użytkownika: 135 kg 
 • Konstrukcja wzmocniona profilami o średnicy 50 mm 
 • Wymiary atlasu: 135 x 170 x 218 cm
 • Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 200 x 165 x 218 cm 

Kupując zwracaj uwagę na oryginał! Po czym rozpoznasz oryginał:

 • Hak zabezpieczający zapewniający bezpieczny trening i doskonałe prowadzenie liny
 • 88-stronicowa instrukcja ćwiczeń w nylonowym segregatorze
 • 2 laminowane plakaty z ćwiczeniami dla mężczyzn i kobiet
 • Logo FINNLO na oparciu
 • Uchwyt na tablet: różnorodność i motywacja poprzez muzykę, filmy i filmy treningowe (tablet nie jest w zestawie)
 • Latissimus-Pin: efektywne ciągnięcie mięśnia najszerszego grzbietu jest możliwe nawet przy wzroście powyżej 1,80 metra

 

 

Bio Force Extreme Core

- PRZEZNACZENIE Domowe, Półkomercyjne, Komercyjne
- RODZAJ Jednostanowiskowy
- FUNKCJE Inne, Motylki, rozpiętki, Wyciąg dolny, Wyciąg górny
- ĆWICZENIA Inne, Motylki, rozpiętki, Nogi
- CECHY DODATKOWE Regulacja napięcia linek, Regulacja siedziska
- MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA (KG) 135,0
- STAN TECHNICZNY Nowy

image

 

Gwarancja domowa: 3 lata

Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do użytku domowego.

Gwarancja Light Commercial: 2 lata

Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, małych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp.

Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie.

Gwarancja Full Commercial: 2 lata

Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane.

Maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

image

 

image

 

Dostawa

jest realizowana w dwóch wariantach:

 • Firmą kurierską FEDEX.
 • Inną firmą kurierską np. DHL, GLS, K-EX, RABEN dla przesyłek, których nadanie w danej chwili jest niemożliwe przez firmę FEDEX lub zmianę wymusza np. waga czy gabaryty przesyłki. 

Zwroty

zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem).

 • Do produktów zwracanych musi być dołączony formularz zwrotu towaru. 
 • Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto w ciągu 7 dni roboczych.

Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Więcej informacji znajduje się na stronie: Dostawa i zwrot towaru.

image

 

Firma Hammer już od ponad stu lat zajmuje się produkcją i sprzedażą sprzętu sportowego. Wszystko zaczęło się od produkcji drewnianych rakiet tenisowych oraz nart. Po II wojnie światowej, pod nazwą „Erbacher“, staliśmy się wiodącym producentem nart, a naszą zasługą było wprowadzenie znaczących innowacji: nasza firma stworzyła pierwsze na świecie narty z tworzywa sztucznego, opracowała i wyprodukowała jako druga firma na świecie - po Howard Head – narty metalowe. W roku 1960 Squaw Valley (USA), Heidi Biebl zdobyła olimpijskie złoto na nartach Erbacher Grand Prix.

W roku 1982 Hammer Sport przejął generalną dystrybucję na terenie Niemiec piłek do siatkówki znanej na całym świecie firmy Mikasa (dostawca dla Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Europy). W roku 1984 firma stworzyła joint venture z największym na świecie producentem sprzętu fitness, o ówczesnej nazwie „DP“. Po zakończeniu tej współpracy, HAMMER SPORT opracował i wprowadził na rynek program domowego sprzętu fitness pod marką HAMMER. Dziś HAMMER SPORT AG to jeden z wiodących dostawców domowego sprzętu fitness na rynku niemieckim. W roku 1996, gamę naszych produktów poszerzyliśmy o sprzęt do boksu i sztuk walki. Stały wzrost sprzedaży i znaczenia firmy na rynku odzwierciedla przekształcenie jej w 1999 w spółkę akcyjną połączone ze zwiększeniem kapitału.  W roku 2005, wprowadziliśmy na rynek naszą najwyższej jakości markę FINNLO. Obecnie to właśnie FINNLO uważane jest za najbardziej innowacyjną markę w Europie. Sukces FINNLO to rezultat konsekwentnej polityki jakości i wyglądu na najwyższym poziomie.

 

image

 

Hammer Sport rozpowszechnia swoje produkty dzięki współpracy z wieloma podmiotami takimi jak firmy oferujące sprzedaż wysyłkową, sklepy, stowarzyszenia zakupowe, sklepy sportowe, specjaliści w zakresie sportu, kolarstwa, a także sklepy oferujące produkty rehabilitacyjne, dzięki którym możemy oferować produkty ze wszystkich grup (Fitness, Mikasa, Sprzęt bokserski i sztuk walki). Nasz rozwój koncentruje się obecnie zarówno na rynku niemieckim jak i rynkach eksportowych, ze szczególnym naciskiem na rynki europejskie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie